Cesta pro mladé aneb získejte stážistu na dotace

Cesta pro mladé je již několikátým programem v řadě zaměřeným na oblíbenou podporu stáží ve firmách. Zaměřuje se na stáže pro studenty posledních ročníků středních, vyšší odborných a vysokých škol a umožňuje studentům získat pracovní praxi.

Firmám program Cesta pro mladé umožňuje vychovat si v rámci stáže své budoucí zaměstnance a ještě na to získat finanční podporu. 

Kolik můžete získat?

až 60 000 Kč

Výše finanční podpory (náhrad nákladů pro poskytovatele stáže) se liší dle konkrétní pozice, na kterou je stáž vypsána, a pohybuje se v intervalu 15 tisíc Kč až 60 tisíc Kč za jednoho stážistu

Vyhlášeny jsou šablony pro celkem 139 konkrétních pracovních pozic, takže firmy i studenti mají z čeho vybírat. Firmy mohou zvolit také délku stáže.

Nechcete na stáž studenta, ale již dostudovaného absolventa? I pro tento případ můžete získat dotaci, a to ve výši až 15 000 Kč měsíčně po dobu půl roku v rámci programu Záruky pro mladé v Olomouckém kraji.

Rádi vám řekneme víc

Pokud vás možnost získat tímto způsobem stážistu do firmy a zároveň finanční podporu zaujala, ozvěte se nám.

Volejte: +420 792 310 639, +420 734 607 183, +420 724 158 028

nebo pište na: dotace@aldekon.cz

5 triků, díky nimž vám dotace již neuniknou

S vyřizováním a administrací dotací máme mnohaleté zkušenosti a díky tomu víme, co dělat, aby vaše šance na získání požadované dotace byly co nejvyšší.

PŘEČÍST 5 TRIKŮ >>

 

Uvnitř najdete také dárek od nás v podobě kalendáře dotací zdarma