BALI - hravě

Program kurzu

Neobyčejná cesta sebepoznání s lektorkou Denisou Švecovou se koná 21. 10. - 4. 11. 2019 na Bali

Nabídka unikátní cesty, jež je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků na krásném ostrově Bali s imaginacemi, relaxací a konstelacemi, s cílem pochopit sebe a svůj vlastní potenciál.

Proč se zúčastnit právě tohoto semináře?

 • Sebepoznání vám mnohdy i zásadně změní směřování vašeho snažení k lepšímu, ať už v byznyse, nebo osobním životě.
 • Zapomenete na standardní životní tempo plné spěchu a stresu.
 • Doplníte si zde tolik energie, že z ní budete moci čerpat řadu následujících měsíců.
 • Prožijeme společně 15 krásných dnů, které vám zpestřím imaginacemi a konstelacemi pro každého z vás.
 • Nejen, že se z cesty vrátíte odpočatí a nabití energií, ale odvezete si jedinečný neopakovatelný zážitek, který je závislý na každém členovi skupiny i na vás samotných.

Pomocí imaginací se dostáváte blíže k vlastnímu sebepoznání. Lépe porozumíte tomu, co se ve vás děje. Imaginace je velice příjemná a mnozí lidé ji praktikují pravidelně. Může vám pomáhat zodpovědět vaše otázky.

Postavit si vlastní konstelaci je zážitek. Já vás tímto procesem provedu. Pomocí konstelací se podíváte na situace ve svém životě, kterým zatím třeba nerozumíte. Konstelace vám podá vysvětlení.

Proč právě konstelace dávají odpovědi na naše otázky? Všechny odpovědi na naše otázky umíme nejlépe zodpovědět právě my sami, jen nevíme jak na to, jak je ze sebe dostat, neuvědomujeme si to. Díky pohledu na svou situaci z venku, jako divák, máme možnost podívat se úplně z jiného úhlu a tento jiný úhel nám pomáhá najít u sebe, pro sebe, své správné odpovědi.

U systemických konstelací je důležitý celý systém, tedy každý komponent tohoto systému, jeho rozložení, funkčnost každého jednotlivého článku. Když jeden nepracuje, celý systém se hroutí. Ať už jde o systém jako je rodina, nebo třeba pracoviště, případně celá firma.

Proč právě Bali?
Ostrov v Indonésii je nazývaný rájem na zemi. Domov usměvavých, přátelských a šťastných lidí. Dech beroucí vodopády, deštné pralesy, činné vulkány, potápění na neporušených korálových útesech, koupání a opalování na černých i bílých plážích. Maximální relax a pohoda pod palmami. Ideální destinace pro milionáře - milionářem se tu stane každý hned po prvním výběru z bankomatu.

CENA 49.900Kč ZAHRNUJE

 • Letenku Praha – Bali – Praha
 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v hotelech standardu 3***/ 8 nocí
 • Plnou vegetariánskou penzi v retreat centru / 4 noci
 • Seminář MasterMind
 • Veškerý nabízený program a vstupy
 • Veškerý transport na Bali
 • 1 x tradiční balijská masáž v altánku nad mořem
 • Česky mluvícího průvodce
 • Zákonné pojištění CK

CENA NEZAHRNUJE
Soukromé cestovní pojištění
Pojištění proti stornu zájezdu
Nápoje
Obědy a večeře na 8 dní pobytu

Doporučené kapesné je cca 450 Kč/den.

Podrobný itinerář

Den 1
Večerní let z Prahy na Bali.

Den 2
Ve večerních hodinách přílet na Bali, přejezd do Retreat centra v oblasti balijské vysočiny v Sidemenu, kouzelného místa obklopeného rýžovými políčky a kopci.

Den 3
Ráno relaxace a odpočinek po cestě, možnost tradičních nebo léčivých masáží (není zahrnuto v ceně cesty), večer zahájení semináře.

Den 4
Ráno seminář, odpoledne jednoduchý trek rýžovými poli s výkladem o místních plodinách a tradičním způsobu pěstování rýže.

Den 5
Lekce vaření v rýžových polích, která začne prohlídkou místního tržiště a procházkou poli a odkud si odvezeme nejen krásné zážitky a plná břicha ale také inspiraci a recepty. Večer seminář.

Den 6
Ráno seminář, poté se přesuneme na východní pobřeží k Indickému oceánu.

Den 7
Ráno ukončení semináře, odpoledne relaxace na bílé pláži Pantai Putih s plážovými restauracemi a možností masáží.

Den 8
Návštěva chrámů Goa Lawah a Besakih – celodenní výlet s obědem na nádherné vyhlídce na rýžová pole a sopku Agung. Goa Lawah - chrám netopýří jeskyně je významný pro každého Balijce především proto, že zde probíhají zásadní ceremonie měsíc po kremaci. Besakih je nejvýznamnější a největší chrámový komplex na Bali, tzv. chrám matka.

Den 9
Dopřejeme si tradiční masáž v altánku nad mořem, relaxace u moře.

Den 10
Den plný relaxace u moře a koupáním v moři nebo u bazénu.

Den 11
Přejezd do centra ostrova, ubytování v městečku UBUD, spirituálním a kulturním centru ostrova.

Den 12
Nenáročný výlet na kolech od vyhlídky na sopku Batur skrze vesnicemi a rýžová pole, odpoledne návštěva opičího lesa - kouzelného místa přímo v Ubudu a jeho nenechavých obyvatel.

Den 13
Navštívíme nádherný chrám na jezeře Bratan, který je zasvěcen bohyni vody Dewi Danu, večerní představení opičího tance Kecak dance.

Den 14
Návštěva chrámu Tanah Lot, který je postaven na skále v moři. Odlet do Prahy.

Den 15
Přílet do Prahy.

Hlavní foto kurzu

Školit vás budou

Denisa Švecová

Denisa Švecová

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá vzděláváním pro obchodníky a manažery, personalisty a účetní, vedením účetnictví malých a středně velkých firem a zpracovávání podnikatelských dotací. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, které mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Vede mastermindové skupiny začínajících podnikatelek, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského klubu BforB. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové – zakladatelky klubu Moudrého podnikání žen a majitelky firmy Expertis v Praze.