BRAZÍLIE + ARGENTINA + URUQUAY s Denisou

BRAZÍLIE
+ ARGENTINA + URUQUAY s Denisou

Co vás na této cestě čeká?

 

V rámci programu, který vždy přizpůsobuji skupině, která se na školení sejde, můžete očekávat, že každému z vás věnuji maximální čas, který budete ode mě potřebovat. Některé aktivity budeme dělat společně, jiné v soukromí jeden na jednoho.

Můžete se těšit na koučink, mentoring, konstelace, mastermindy, sebepoznávácí hry,..

Objednávka školení

Vybraný termín
23.11.2024 - 07.12.2024
Místo konání

Buenos Aires
Argentina - Brazílie - Uruquay (mapa)

Co je koučink?

Na každou naši otázku však víme nejlépe odpovědi my sami, jen si je neumíme sami najít. Pomocí šikovných otázek vám pomohu tyto odpovědi nejen najít, ale i nastavit plán podle kterého můžete napravit to, co si přejete ve svém životě změnit.

Co je mentoring?

V případě že jsem na problém, který řešíte větší odborník než vy, mohu vás navést na správnou cestu, myšlenku, pomoct vám vyřešit problém. Mohu se na váš problém podívat jinýma očima.

Co jsou konstelace?

U systemických konstelací je důležitý celý systém, tedy každý komponent tohoto systému, jeho rozložení, funkčnost každého jednotlivého článku. Když jeden nepracuje, celý systém se hroutí. Ať už jde o systém jako je rodina, nebo třeba pracoviště, případně celá firma.

pomocí konstelací se podíváme hluboko do sebe.

Jak to bude probíhat?

Ty položíš svou otázku, něco, co potřebuješ vědět, vyřešit, pochopit, nebo napravit a pak už se budeš jen dívat. Ostatní zúčastnění ti budou pomocí pocitů a vlastních vjemů přehrávat příběh, který ti podá vysvětlení, řešení, pochopení a nastaví tak léčebný proces.

JIŽNÍ AMERIKA

ARGENTINA + BRAZÍLIE + URUQUAY

1.den       - setkání na letišti v Praze odlet do Buenos Aires s jedním nebo dvěma přestupy

2.den    - po příletu do hlavního města Argentiny do Buenos Aires nás čeká transfer do našeho hotelu Kenton Palace **** v nejkrásnější čtvrti Madero v blízkosti nábřeží i malebné čtvrti, ve které se zrodilo tango - La Boca

3.den    - po dobré snídani započneme naše objevování kosmopolitního města Buenos Aires, které je přezdíváno Paříží Jižní Ameriky. Prohlídku nemůžeme začít jinde než na slavném náměstí Plaza de Mayo, historickém a politickém srdci města i celé země se slavnými budovami – Pirámide de Mayo a Casa Rosada – prezidentský palác, koloniální stavby Cabildo a také metropolitní katedrála. Ve městě dále prohlédneme hlavní třídu Avenida de Mayo, která se pyšní řadou různých architektonických stylů a přes Avenida de 9 Julio kolem slavného Obelisco se dostaneme až do nejstarší čtvrti města San Telmo se živým trhem. Prohlídka čtvrti La Boca s typickými barevnými domečky nás vtáhne do atmosféry tanga, které se právě v ulicích této čtvrti zrodilo a jehož různé variace můžeme sledovat přímo na ulici třeba z romantické kavárny s výborným šálkem kávy. Odpoledne  nás čeká ještě prohlídka dalších zajímavých míst a čtvrtí – Palermo, La Recoleta s kostelem Nuestra Seňora del Pilar, palácem Glace až ke snad nejslavnějšímu hřbitovu světa, kde se pokloníme u hrobu Evity. K večeru se vrátíme do čtvrti Madero, nejstaršího přístavu v Buenos Aires – nyní velmi elegantní čtvrti na nábřeží Rio Plata, s řadou barů, restaurací, parků apod.  

4.den    - po výborné snídani nás dnes bude čekat celodenní výlet severně od Buenos Aires do prázdninové rekreační oblasti Tigre. Cestou projedeme nejluxusnější rezidenční čtvrti až k prezidentskému paláci Presidencial de Olivos. Ve čtvrti San Isidro prohlédneme neogotickou katedrálu. V městečku Tigre, které leží v deltě řeky Paraná, které bylo založeno mořeplavci již v roce 1580 se nalodíme a příjemnou plavbou budeme pozorovat nádherné historické luxusní vily, které dnes slouží jako letní domy Argentinské smetánky. Historický vzhled tohoto místa, nádherné zahrady, klid a pohoda silně kontrastuje s rušným centrem Buenos Aires. K večeru se vrátíme do našeho hotelu ve čtvrti Madero na večeři v restauraci Estilo Campo (3 chodové menu) a večer můžeme vyrazit do některého z barů na nábřeží.

5.den    - po snídani volný den v Buenos Aires nebo celodenní výlet do nedaleké Uruquaye – do jejího hlavního města Montevideo, kde se přepravíme trajektem z přístaviště v Buenos Aires, cesta trvá asi 3 hodiny. V Montevideu si prohlédneme nádherné stavby různých architektonických stylů – Art Deco, El Art Nouveau na náměstí La Plaza Matriz s krásnou katedrálou. Projdeme se po náměstí La Plaza Independencia se sochou hrdiny Artigase a dalšími paláci. Oběd – samozřejmě perfektní BBQ si můžeme dát třeba ve slavném Mercado del Puerto. Večer se vrátíme do Buenos Aires opět trajektem.

6.den    - po snídani dnes vyměníme ruch velkoměst za tradiční argentinský venkov a navštívíme oblast Cardales, asi 90 km od Buenos Aires. Farma vlastněna rodem Rossiter již od 19. století na ploše více než 1200 hektarů se zabývá zemědělstvím a také chovem dobytka a koní. V místní stylové restauraci ochutnáme tradiční masové empanadas (pšeničná kapsa plněná masem) a ochutnáme místní výborné víno. Po prohlídce koní nás pak bude čekat perfektní barbecue – hovězí steaky, kuřecí maso na grilu, saláty, deserty a samozřejmě dobrá káva. Těšit se můžeme také na kulturní vystoupení místních tanců, představí se nám také tradiční tango a místní honáci zvaní gauchos nám ukáží také svůj um při nahánění dobytka, práci s lasem apod. Pro odvážnější bude možnost zkusit jízdu na koni i práci s lasem. Před odjezdem večer nás farmáři ještě pohostí lehkou svačinou a vydáme se zpět do Buenos Aires.na letiště ke krátkému letu na sever země, kde se stýkají hranice Argentiny, Brazílie a Paraquaye. Na řece Iguacú (v jiných jazycích regionu také Iguazu nebo Iguassu), která tvoří hranici mezi Brazílií a Argentinou se nachází snad nejkrásnější vodopády světa uprostřed deštného pralesa, které byly v roce 2012 zapsány do seznamu světového dědictví UNESCO a zařazeny do souboru 7 přírodních divů světa. Ubytujeme se v hotelu Falls Iguazu hotel & Spa – nádherném hotelu úrovně ****superior umístěném v uprostřed přírody mimo jiné s vnitřním a vnějším bazénem, spa centrem apod.

7. den   - po dobré snídani dnes vyrazíme na prohlídku vodopádů z Argentinské strany národního parku. Vopopády se nachází na rozloze 67 hektarů. My projdeme nejkrásnější stezku nad vodopády v blízkosti Ďáblova chřtánu, kde uvidíme 275 vodopádů. Část cesty půjdeme pěšky (cca 2 km), část se svezeme elektrickým vláčkem. Nejkrásnější vodopády nesou jména Dvě sestry, Dva bratši, Alvan Nuňez, San Martín, Bosetti, Bela Vista… V podvečer se vrátíme do našeho hotelu na výbornou večeři (menu o třech chodech). Večer určitě využijeme bazénů a lázeňského centra hotelu.

8.den    - po snídani projedeme z Argentinského města Puerto Iguazú přes mezinárodní most Tancredo Neves, který je také znám jako Most bratrství do Brazilského Foz do Iguassu. Národní park na Brazilské straně má 185.000 hektarů. My se samozřejmě budeme soustředit na centrum s Ďáblovým chřtánem a dostaneme se do jiných pozic a budeme mít úplně jiné výhledy než včera z Argentinské strany a dostaneme se soustavou dřevěných chodníčků až na dno propasti přímo do „chřtánu“. Výtahem se pak vrátíme k našemu autobusu a vydáme se na cca hodinovou cestu k největší přehradě této oblasti na řece Paraná – přehradě Itaipú. Cestou se zastavíme na individuální oběd. Prohlídka přehrady započne krátkým filmem o stavbě této přehrady, na které se podíleli inženýři z Brazílie a Paraquaye. Poté nás bude čekat asi 40 minutová prohlídka přehrady, která nás zavede také do vnitra budovy hráze, kde jsou instalovány obří bloky vodní elektrárny, která je klíčová pro dodávku elektrické energie pro celou oblast. Večer se vrátíme do našeho krásného hotelu na večeři a nocleh.

9.den       - dnes se po snídani ještě vykoupeme v bazénu a kolem poledne se vydáme na letiště k našemu letu do Rio de Janeira, kde se ubytujeme v hotelu Mirador Rio Copacabana **** přímo ve čtvrti Copacabana jen cca 250 metrů od stejnojmenné pláže. Večeře nás čeká přímo v našem hotelu a večer se určitě projdeme po této nádherné pláži a zažijeme první večer v Rio de Janeiru.

10.den     - po snídani nás dnes bude čekat celodenní prohlídka nádherného Rio de Janeira. Nejdříve se vydáme ke snad nejfotografovanějšímu místu na zemi, k obří soše Krista Spasitele tyčící se nad Rio de Janeirem z hory Corcovado a svým náručím vítajíce připlouvající lodě z oceánu do města přes záliv Guanabara. Ke Kristovi se dostaneme zubačkou (vláčkem), který vede národním parkem Tijuca. Nepopsatelné pohledy na „úžasné město – tak se Rio přezdívá“, pláže Copacabana, Ipanema a Leblon, horu ve tvaru cukrové homole, záliv Guanabara s desítky km dlouhým mostem…. V poledne nás čeká oběd v místní restauraci a pak už se pustíme do objevování dalšího fantastického místa Rio de Janeira – hory ve tvaru Cukrové homole, kam nás vyvezou pohodlně dvě lanové dráhy (kabiny). Další nádherné pohledy se nám navždy vryjí do paměti. Pokud si budete přát ještě více úžasných zážitků, fakultativně můžeme zajistit let vrtulníkem ze Sugar loaf k soše Krista a nad plážemi Copacabana a městem – nezapomenutelné :=) V podvečer se vrátíme do našeho hotelu.

11. - 15. den

11. den    - snídaně, volný den na koupání na plážích Copacabana, Ipanema a Leblon a dalšímu objevování Rio de Janeira

12. den    - snídaně, volný den na koupání na plážích Copacabana, Ipanema a Leblon a dalšímu objevování Rio de Janeira

13. den    - snídaně, volný den na koupání na plážích Copacabana, Ipanema a Leblon a dalšímu objevování Rio de Janeira

14. den    - snídaně, transfer na letiště v Rio de Janeiro a odlet do Prahy s jedním nebo dvěma přestupy.

15. den   - brzy ráno se přesuneme na letiště a odletíme v 5:35 ráno do Prahy přímou

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu Praha – Buenos Aires (s jedním nebo dvěma přestupy), Buenos Aires – Puerto Iguazu, Foz do Iguassu – Rio de Janeiro, Rio de Janeiro – Praha (s jedním nebo dvěma přestupy)

všechny lety s odbaveným zavazadlem 23 kg, přepravu klimatizovanými midibusy

12x ubytování ve dvoulůžkových pokojích hotelů kategorie 4**** se snídaněmi, 2 x oběd, 5 x večeře

vstupy do navštívených objektů

služby místního anglicky mluvícího zkušeného licencovaného průvodce v každé navštívené oblasti

doprovod česky mluvícího zástupce CK, který bude místním průvodcům tlumočit do češtiny

pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:

Komplexní pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění storna zájezdu a připojištění Covid +123,- Kč/os./den

pobytové taxy – turistické taxy

spropitné průvodci a řidičům

Příplatky: příplatek za jednolůžkový pokoj:  29.990,- Kč/pobyt

 

Fakultativně:

-        celodenní výlet do Montevidea

-        oběd El Fortin Restaurant při prohlídce vodopádů Iguazú z Argentinské strany + cca 40 USD za osobu

-        oběd Puerto Canoas Restaurant při prohlídce vodopádů Iguazú z Brazilské strany + cca 60 USD za osobu

-        let vrtulníkem nad vodopády Iguazú – ceny dle délky letu

-        let vrtulníkem v Rio de Janeiro – ceny dle délky letu

 

Poznámka: sled jednotlivých dnů a program navštívených památek může být upraven (pozměněn) dle aktuální situace, počasí apod.

Vyberte termín školení

Poslat dotaz na lektora

Objednávka školení

Vybraný termín
23.11.2024 - 07.12.2024
Místo konání

Buenos Aires
Argentina - Brazílie - Uruquay
Mapa

149 900,00 Kč
Koncová cena

Školit vás budou

Švecová Denisa

Švecová Denisa

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá jak vzděláváním pro obchodníky, manažery, personalisty a účetní, tak i vedením účetnictví malých a středně velkých firem. Pro tyto firmy zpracovává podnikatelské dotace. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, jejichž týmy mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Je certifikovaná koučka. Vede podnikatelské mastermindové skupiny, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského byznys klubu. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové. Absolvovala čtyřletý sebezkušenostní výcvik Rogerovské psychologie. Koučink s Denisou můžete mít v Prostějově, Olomouci, nebo on-line.