SRÍ LANKA - Sebepoznávací seminář

SRÍ LANKA - Sebepoznávací seminář

Program kurzu

Láká vás poznat vlastní osobnostní profil pomocí různých technik, kterými jsou například mastermindy, imaginace, případně i konstelace?
Neobyčejná inspirace Mastermind skupinou v příjemném prostředí se koná 25. 04. - 8. 5. 2019 na Srí Lance.

Nabídka unikátní cesty, jež je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků na krásném ostrově Srí Lanka s MasterMindy, s cílem usnadnit vám pochopit sami sebe.

Cestou vás provází Denisa Švecová.

Cesta je koncipována jako pobytová a poznávací. Je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků s pestrým programem a odpočinku na písečných plážích Srí Lanky. Mimo jiné návštěva nejstarších čajových plantáží sira Thomase Liptona, procházka na Little Adam´s Peak, návštěva Lví skály a chrámu Buddhova zubu a mnohé další.

Unikátní spojení těchto zážitků s metodami mastermindu má za cíl usnadnit vám pochopit sami sebe.

Proč se zúčastnit mastermindu na Srí Lance?

Pomůže vám mnohdy i zásadně změnit směřování vašeho snažení k lepšímu, ať už v byznyse, nebo osobním životě.
Zapomenete na standardní životní tempo plné spěchu a stresu.
Doplníte si zde tolik energie, že z ní budete moci čerpat řadu následujících měsíců.
Prožijeme společně 14 krásných dnů, které vám zpestřím osobním mastermindem pro každého z vás.
Nejen, že se z cesty vrátíte odpočatí a nabití energií, ale budete mít jasno, v čem jste výjimeční a na co byste si naopak měli raději najmout jiné lidi.
Mastermind je technika řešení problémů za pomoci všech zúčastněných. Má nejsilnější dopad právě, když jsou zúčastnění aktéři různých profesí, různého věku a z různých krajin. Tato technika dokáže to, že vás i každého zúčastněného napadají myšlenky, které vás o samotě nikdy nenapadnou a díky těmto myšlenkám dokáže skupina vymyslet neuvěřitelná a často jednoduchá řešení různých problémů. Zažijete si na vlastní kůži sílu společného myšlení, kde je krásně vidět, že celá skupina je moudřejší než nejmoudřejší jedinec této skupiny a často je to díky pohledu někoho, od koho byste to vůbec nečekali.

Představte si, že máte k dispozici plnou pozornost 6 - 10 lidí, kteří přemýšlí, jak zodpovědět vaši otázku. Zde může být prospěšné, když jsou ostatní z lehce odlišného byznysu. Mají totiž na věc zcela čerstvý pohled. Nápady a zpětné vazby, které dostanete, mohou i zásadně změnit směřování vašeho snažení.

Mastermind pro každého z vás bude trvat 2 – 4 hodiny.

V průběhu seminářových dní, kdy nebudou probíhat masterimindy, budeme podnikat mnoho poznávacích cest. Ty vám budu protkávat imaginacemi, které budou zaměřeny na sebepoznání a vlastní odhalení sebe sama.

V případě, že bude zájem i o konstelace, užijeme si i tuto sebepoznávací techniku k dokonalému odhalení nám dosud skrytých tajemství.

Ze Srí Lanky odjedete jako znovuzrozený člověk, který bude vědět, do čeho se pustit sám, a na co si raději najmout jiné lidi. Dozvíte se také, jak tyto lidi poznat mezi ostatními.

Něco víc o MasterMindu?

Jamie Tardy z webu „Eventual Millionaire" se rozhovory s více než sedmdesáti milionáři snažila přijít na nějaký společný faktor jejich úspěchu. Nejčastěji zmiňovaným společným činitelem bylo používání tzv. MasterMind skupiny. MasterMind je technika řešení problémů, popsaná už roku 1937 v knize Napoleona Hilla "Think and Grow Rich". Jedná se o kombinaci brainstormingu, růstu, skupinové odpovědnosti a vzájemné podpory podnikatelů. Skupiny lidí, kteří se snaží znásobit potenciál odborností, dovedností, životních zkušeností či sítě kontaktů jednotlivých členů. Ano, skupiny lidí, kteří usilovně přemýšlí, jak vyřešit váš problém. Nejsilnější dopad má právě tehdy, když jsou zúčastnění aktéři různých profesí, různého věku a z různých krajin.

Proč právě Srí Lanka?

Abyste se dostatečně odpojili od svých firem a nebyli v pokušení, v případě, že nastane problém, jednoduše odjet zpět. Cílem tohoto semináře je naučit se využívat svých schopností a přitom si umět přiznat, že všechno lze na 13 dní komplexně delegovat.

Cestou vás provází Denisa Švecová

Na cestě uvidíte a zažijete:

 • Relaxaci u moře
 • Ayurvédské masáže
 • Čaj z plantáží prvních pěstitelů čajů
 • Projížďku vlakem mezi horami a čajovými plantážemi
 • Královské město Kandy se slavným Chrámem Buddhova zubu
 • Tajemná skalní pevnost Sigirya
 • Malebné horské scenérie s vodopády
 • Vynikající karí a mnohé další
CENA 48900Kč ZAHRNUJE
 • Letenku na Srí Lanku a zpět (cena garantovaná při rezervaci do 31. 1. 2019)
 • Zajištění víza na Srí Lanku
 • Program s Denisou Švecovou
 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelech středně vyššího standardu se snídaní
 • Nocleh v luxusních stanech ve Wilpattu National Park včetně Safari v Jeepech
 • Transport se spolehlivým vyzkoušeným řidičem (dle programu) a doprovod anglicky mluvícího průvodce
 • Veškerý program a vstupné uvedené v itineráři
 • Veškerý servis CK
 • Zákonné pojištění CK

 

CENA NEZAHRNUJE

Stravu mimo snídaně
Program mimo uvedeného
Soukromé cestovní pojištění a pojištění storna cesty
Doporučené kapesné cca 350,- Kč na den.

 

Podrobný itinerář

1. den

V odpoledních hodinách odlet společností Qatar z Prahy.

2. den

Ráno přílet na SL, přejezd do Negomba, kde budeme 2 noci odpočívat po cestě a užívat si relaxace a odpočinku. Odpoledne si užijeme velice příjemného Ayurvedskeho centra a masáže celého těla po cestě (cena je zahrnuta).

3. den

Dopoledne relaxace. Odpoledne první blok semináře.

4. den

Dopoledne relaxace, možnost návštěvy Ayurvédského centra přejezd do národního parku Wilpattu a ubytování ve Wilpattu Campsite. V podvečer druhá část semináře. Jedna noc v luxusních stanech přímo v národním parku.

5. den

Wilpatu Safari v jeepech. Poté přejezd do Sigiriya. Zde pobyt 2 NOCI

6. den

LION ROCK - Tento den nás čeká jedna z největších pozoruhodností Srí Lanky, skalní pevnost Sigiriya se zbytky osídlení na vrcholu zapsaná v UNESCO. Pevnost je obklopená vodními a terasovitými zahradami. Cestou k vrcholu můžeme obdivovat starodávné skalní fresky. Vchod do pevnosti hlídal obrovský lev vytesaný do skály,z něhož se dochovaly už jen tlapy. Odpoledne možnost projížďky po okolí na kolech. V podvečer seminář.

7. den

Přejezd do centra Srí Lanky do královského města KANDY. Návštěva zahrady koření, kde se dozvíte o léčabných účincích různých rostlin, jak se používají v tradiční AYURVÉDĚ. Uvidíme zde , jak se pěstuje vanilka, skořice, pepř, kardamon a jiné druhy exotického koření. Po cestě návštěva chrámového komplexu DAMBULLA, který je považován za nejkrásnější na Srí Lance. Jeskynní chrámy v Dambulle jsou zapsané na seznamu UNESCO a jsou tvořeny pěti nádherně zdobenými jeskyněmi se 150 zpodobeními Buddhy. U vchodu můžeme obdivovat 30 metrů vysokou zlatou sochu Buddhy. V královském městě Kandy strávíme 2 noci. V podvečer seminář.

8. den

Dopoledne návštěva královské botanické zahrady, v níž rostou obrovské bambusy, salámovníky, alej stromů dělových koulí, velký fikus benjamín nebo vzácné seychelské palmy. Odpoledne seminář.

Večerní ceremonie v Chrámu Buddhova zubu je velký zážitek nejen pro Buddhisty.

Vždy ráno a večer je v chrámu vy stavována zlatá schránka, která v sobě ukrývá Buddhův zub. Tento chrám je nejdůležitějším chrámem všech Buddhistů na světě.

9. den

Návštěva čajovníkové plantáže, která je nezbytností při návštěvě tohoto ostrova. Dozvíte se jak se čaj pěstuje, sklízí a zpracovává. Poté přejedete do hornaté oblasti u městečka Nuwara Eliya, která se nazývá malá Anglie, neboť sem v době kolonizace utíkali angličané před vedry. Ubytujeme se na 1 noc u vodopádu Ramboda.

10. den

Přejezd do horské vesničky Ella. Z městečka Haputale projedeme vlakem úsekem, který je označován za nejkrásnější část srílanské železnice.Trasa vede kopcovitými čajovými plantážemi s vodopády. V podvečer ukončení semináře.V horách budeme spát 1 noc.

11. den

Little Adam´s Peak – krásná procházka mezi čajovníky s nádhernými výhledy. Poté návštěva Lipton´s Seat – místa, kam jezdíval každé ráno Sir Thomas Lipton na objížďku svých plantáží. Na vrchol (Seat), odkud je za krásného počasí vidět do údolí, pojedeme tuk tukem přímo mezi čajovníky. Zpět můžeme krásnou procházkou z kopce dolů nebo také tuk tukem. Přejezd do městečka Mirissa, jehož pláž je označována za jednu z nejkrásnějších na Srí Lance. Je zde množství plážových restaurací a barů. Zde budeme odpočívat ještě před návratem zpět do Čech. Ubytování na 2 noci.

12. den

Relaxace u moře

Při odpočinku je možné realizovat následující fakultativní výlety a aktivity (není zahrnuto v ceně):

- výlet lodí za největším tvorem naší planety – modrou velrybou a delfíny

- tradiční ayurvédské masáže

- šnorchlování a pozorování podmořského života, želví líheň na pláži

- výlet do města Galle s unikátní koloniální architekturou a holandským opevněním

- Madu river boat safari

13. den

Relaxace u moře. V pozdních večerních hodinách cesta zpět na letiště (cca 2 hodiny)

14. den

V brzkých ranních hodinách odlet zpět do Čech. Po poledni přílet do Prahy.

 

Rezervujte si své místo u naší partnerské CK MANDALA, která se už o vše potřebné postará.

CK Mandala Srí Lanka (odkaz)

Hlavní foto kurzu

Školit vás budou

Denisa Švecová

Denisa Švecová

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá vzděláváním pro obchodníky a manažery, personalisty a účetní, vedením účetnictví malých a středně velkých firem a zpracovávání podnikatelských dotací. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, které mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Vede mastermindové skupiny začínajících podnikatelek, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského klubu BforB. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové – zakladatelky klubu Moudrého podnikání žen a majitelky firmy Expertis v Praze.

Galerie