Vylaďte svůj styl vedení lidí: zaměřeno na koučování

Program kurzu

Koučovací styl je brilantním doplňkem manažerského stylu, pokud víme kdy a jak jej použít. Odemyká potenciál lidí a způsobuje pozitivní motivaci při plnění cílů zaměstnanců. Přijďte si vyladit svůj manažerský styl.

Naučíte se:

  • Koučování jako jeden ze stylů vedení lidí
  • Co je a není koučování
  • V čem je koučování účinné
  • Manažerské situace vhodné pro koučování (kdy a koho koučovat a kdy raději ne)
  • Osobnost a dovednosti manažera kouče
  • Jak vést koučovací rozhovor - teorie i praxe

 

Víte, co Vám to přinese?

Dokážete rozlišit, kdy koučování použít, k čemu je dobré a bude se Vám lépe se svým odřízenými vycházet.

 

 

V ceně je zahrnut oběd i občerstvení.
Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, vystavíme vám při odebrání našich služeb potvrzení o náhradním plnění, čímž si můžete naše služby zlevnit až o téměř 63 000 Kč za rok.

Hlavní foto kurzu

Vyberte termín školení

Objednávka školení

Vybraný termín
30.05.2019 09:00 - 15:00
Místo konání

Prostějov
Hotel Tennis Club Prostějov , Za Kosteleckou 49
Mapa

2 057,85 Kč
bez DPH
2 490,00 Kč s DPH
Časová náročnost 6 hodin

Školit vás budou

Ing. Hana Fialová

Ing. Hana Fialová

Jako lektor, trenér, mentor, facilitátor a kouč sama vytváří a realizuje semináře, workshopy, kurzy či individuální rozvoj pro pracovníky různých profesí i pozic. Od technických, administrativních až po manažerské pozice. Ve firmách strojírenských, obchodních, personálních či finančních. Pracuje i jako soukromý kouč. Zaměřuje se především na osobnostní rozvoj a to v oblasti sebepoznání a sebeobjevování, efektivní, respektující a profesionální komunikace, efektivního využití „životního“ času, vedení lidí a týmů. Jejím životním koníčkem je také tanec, kterému se sama věnuje a zároveň působí jako mentální kouč v oblasti tanečního sportu. Při své práci s klienty se zaměřuje především na naplnění očekávání, potřebnost, užitečnost, praktičnost, efektivitu a maximální zapojení zúčastněných. Věří, že nejlépe se člověk učí prožitkem a jeho reflexí. Umí velmi dobře naslouchat a klást otázky, které jste si možná dříve nepoložili. Můžete tak posunout své hranice a získat nový pohled na situace, ve kterých se právě nacházíte, najít nové zdroje k řešení a novou energii. Je velmi tvůrčí a nesnáší nudu. Zaručuje vám, že ani vy se při práci s ní nudit nebudete. VZKAZ: Zjistěte, co v životě chcete. Rozhodněte se, co pro to uděláte a nikdy o sobě nepochybujte. Nedejte na řeči jiných. Jděte svou cestou, dělejte chyby, poučte se z nich a nikdy se nevzdávejte. Rozhodujte se, ale nebojte se své rozhodnutí změnit, když se změní situace. Zůstaňte na cestě. Vytrvalost je zbraní úspěšných. Tvořte svůj život a žijte jej naplno a spokojeně…