MS Excel pro ekonomy

Program kurzu

MS Excel pro ekonomy

7.6.2013 -  HABRO, Hliníky 4, Prostějov (POZOR! ZMĚNA TERMÍNU)

Přednášející: Ing. Jan Navrátil

Prezence:    8:00 -   9:00
Školení:           9:00 - 16:00  Přestávky určí přednášející

Výuka probíhá v moderní učebně HABRO. Náplň kurzu je orientována na MS Excel 2010, ale dotkne se i nového MS Excel 2013.

- Opakování a navazování - data v buňkách, práce s tabulkou. Funkce myši, využití klávesnice, klávesové zkratky. Formátování tabulek - možnosti, příklady. Výhody podmíněného formátování v MS Excel 2010.
- Novinky a zajímavosti v MS Excel 2010 / 2013. Vkládání objektů do tabulek, práce s obrázkem. Jednoduchost tvorby grafů. Základní výpočty v tabulce, základní funkce. Práce s datovým souborem (USB disky, emaily, www).
- Datové seznamy v tabulkových programech obecně. Účetní data v datových tabukách. Filtrování, Souhrny, Třídění. Kontingenční tabulky.
- Příklady z praxe (seznam faktur, personalistika, sklad). Pokročilejší výpočty, Šablony, Makra a jejich využití. Způsoby tisku tabulek, případné problémy. Tisk a udělení osvědčení.

Úroveň kurzu 1 – Základní

Školit vás budou

Ing. Jan Navrátil

Ing. Jan Navrátil

Absolvoval obchodní akademii a Ekonomickou fakultu VŠB v Ostravě, obor automatizované systémy řízení. Od ukončení studia podniká v Prostějově v oboru výpočetní technika. Je majitelem firmy HABRO, která poskytuje služby IT pro širokou veřejnost, prodej a servis výpočetní techniky a výuku v oblasti IT (kurzy a školení). Má dlouholetou zkušenost v lektorské činnosti.