Zkroťte svůj čas aneb time management v praxi

V naší současné existenci se velká většina z nás setkává se spoustou rad v článcích, knihách, internetových diskusích, jak bychom se měli poprat s časem. Samozřejmostí  je diář, mobil, v neposlední řadě poznámkový bloček, jehož barevné lístečky zdobí naše monitory, ledničky, nástěnky a kdo ví co ještě. My sami, a konec konců celý svět okolo nás, má dojem, že bychom měli stíhat čím dál více práce, že bychom měli být ve všem, co děláme úspěšnější, zvládat  více povinností, že bychom se měli více věnovat rodině, dětem, koníčkům.

Co s tím, když den má stále jen 24 hodin, bez naděje, že to změní letní či zimní čas, a více hodin mít prostě nebude, ať jste na jižní či severní polokouli, na souši či na vodě, za zemi či ve výšinách..

Abychom byli úspěšnější  v práci, tak nejdříve omezíme svůj volný čas, pak koníčky, rodinu, spánek. Děláme najednou spoustu věcí, záhy zjistíme, že  ani jednu stoprocentně. Vůbec si nepřipouštíme, že některá konání jsou naprosto zbytečná, že naše pracovní výsledky vůbec neodpovídají vynaloženému úsilí… (pozor! V této chvíli jsme na hraně, a zdvižený prst, který nás varuje před nebezpečím zhroucení se blíží a blíží….), a už vůbec nemáme čas se zastavit, otevřít  www.aldekon.cz  a zjistit, že to vlastně vůbec  není tak černé a beznadějné, protože pořád ještě jsou na světě lidé,  kteří nám v těch hrůzostrašných okamžicích rozsvítí světýlko naděje, a ukážou cestu, jak ze začarovaného kruhu ven.

Vy, kteří se s takovými problémy perete,  a právě čtete tyto řádky, jste měli vlastně velké štěstí. Máte příležitost využít nabízené pomocné ruky. Stačí se jen přihlásit na seminář Ing. Hany Fialové. Bude vás to stát jen pár okamžiků, ale získáte informace a návod, jak řídit svůj čas, jak nebýt otrokem hodinových ručiček,  a jak si zachovat zdravý rozum a klid.

 

 

Time management s Ing. Hankou Fialovou

Přijďte. Jste srdečně zváni.