BALI - Znáte tajemství znovu objeveného způsobu řešení problémů, který používají vrcholoví manažeři velkých korporací?

Program kurzu

Nabídka unikátní cesty, jež je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků na krásném ostrově Bali

s MasterMindy Denisy Švecové 

Co je MasterMind?

Jamie Tardy z webu „Eventual Millionaire" se rozhovory s více než sedmdesáti milionáři snažila přijít na nějaký společný faktor jejich úspěchu. Nejčastěji zmiňovaným společným činitelem bylo používání tzv. MasterMind skupiny. MasterMind je technika řešení problémů, popsaná už roku 1937 v knize Napoleona Hila "Think and Grow Rich". Jedná se o kombinaci brainstormingu, růstu, skupinové odpovědnosti a vzájemné podpory podnikatelů. Skupiny lidí, kteří se snaží znásobit potenciál odborností, dovedností, životních zkušeností či sítě kontaktů jednotlivých členů. Ano, skupiny lidí, kteří usilovně přemýšlí, jak vyřešit váš problém. Nejsilnější dopad má právě tehdy, když jsou zúčastnění aktéři různých profesí, různého věku a z různých krajin.

Co je Bali?
Ostrov v Indonésii nazývaný rájem na zemi. Domov usměvavých, přátelských a šťastných lidí. Dech beroucí vodopády, deštné pralesy, činné vulkány, potápění na neporušených korálových útesech, koupání a opalování na černých i bílých plážích. Maximální relax a pohoda pod palmami. Ideální destinace pro milionáře - milionářem se tu stane každý hned po prvním výběru z bankomatu.

Proč se zúčastnit MasterMindu na Bali?
Pomůže vám mnohdy i zásadně změnit směřování vašeho snažení k lepšímu, ať už v byznyse, nebo osobním životě. Zapomenete na standardní životní tempo plné spěchu a stresu. Doplníte si zde tolik energie, že z ní budete moci čerpat řadu následujících měsíců.
A také je to skvělá odpověď na otázku: „Proč bych k čertu měl letět na dovolenou zrovna v dubnu?"

---
Prožijeme společně 14 krásných dnů, které vám zpestřím osobním mastermindem pro každého z vás.

Nejen, že se z dovolené vrátíte odpočatí a nabití energií, ale budete mít jasno, co dál ve vašem byznyse, nebo osobním životě. Mastermind je technika řešení problémů za pomoci všech zúčastněných. Má nejsilnější dopad právě, když jsou zúčastnění aktéři různých profesí, různého věku a z různých krajin. Tato technika dokáže to, že vás i každého zúčastněného napadají myšlenky, které vás o samotě nikdy nenapadnou a díky těmto myšlenkám dokáže skupina vymyslet neuvěřitelná a často jednoduchá řešení různých problémů. Zažijete si na vlastní kůži sílu společného myšlení, kde je krásně vidět, že celá skupina je moudřejší než nejmoudřejší jedinec této skupiny a často je to díky pohledu někoho, od koho byste to vůbec nečekali.

Představte si, že máte k dispozici plnou pozornost 10ti lidí, kteří přemýšlí, jak vyřešit váš problém. Zde může být prospěšné, když jsou ostatní z lehce odlišného byznysu. Mají totiž na věc, váš problém zcela čerstvý pohled. Nemluvím o tom, že občas jen najmout si podobně kvalitní lidí na to, aby řešili vaše issue by vás stálo spoustu peněz. Nápady a feedback, které dostanete, mohou i zásadně změnit směřování vašeho snažení.

Mastermind pro každého z vás bude trvat 2 – 4 hodiny. Není povinný, ale nemyslím si, že se o něj budete chtít dobrovolně připravit.
---

Více o cestě zde: https://www.ckmandala.cz/mastermind-na-bali 

 

Mnoho dalších zajímavých programů můžete nalézt na našich webových stránkách nebo si zavolejte o informace k cestám na +420 222 264 222. Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na setkání na některých z našich cest.

Hlavní foto kurzu

Školit vás budou

Švecová Denisa

Švecová Denisa

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá jak vzděláváním pro obchodníky, manažery, personalisty a účetní, tak i vedením účetnictví malých a středně velkých firem. Pro tyto firmy zpracovává podnikatelské dotace. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, jejichž týmy mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Je koučka. Vede mastermindové skupiny začínajících podnikatelek, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského byznys klubu. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové. Absolvovala čtyřletý sebezkušenostní výcvik Rogerovské psychologie. Koučink Prostějov, nebo on-line

Galerie