Chci začít podnikat

Chci začít
podnikat

Program kurzu

Chcete začít podnikat a máte spoustu otázek?
 
Poskytuji poradenství začínajícím podnikatelům, které bude vypadat takto:


1. Vezmu si vás na osobní pohovor, kde z vás vytáhnu všechno důležité, třeba i to, jestli se chcete vdávat či ženit, jaké jsou vaše plány v životě i v podnikání, kdo vás podporuje, nebo kdo vás brdzí..


To bude trvat přibližně 30 minut


2. Naplánujeme společně první, pro vás ekonomicky i eticky nejlepší kroky.


Toto bude trvat přibližně 30 minut


3. Na toto setkání naváže přibližně za týden koučink na vámi zvolené téma, ze kterého odejdete už se svými akčnímu kroky, které vás navedou na vaši ideální cestu.


To bude trvat přibližně 1 hodinu. 
V případě, že budete chtít v koučinku se mnou pokračovat, můžete si vybrat formu našich setkání na našem webu: https://lnkd.in/dc5pgPG

Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, můžete u naší firmy čerpat na tuto službu náhradní plnění. Odebíráním služeb od naší firmy můžete ročně ušetřit víc než 60 000 Kč za každého zdravotně znevýhodněného člověka, kterého se vám  nepodařilo zaměstnat.  

 

Chcete vědět víc? Zavolejte nám. Kontakt 

Dlouhodobý kurz

Není třeba volit termín, kurz je dlouhodobý.

Poslat dotaz na lektora

Objednávka školení

Místo konání


,
Mapa

1 000,00 Kč
bez DPH
1 210,00 Kč s DPH
Místo konání


,
Mapa

1 000,00 Kč
bez DPH
1 210,00 Kč s DPH
Místo konání


,
Mapa

1 000,00 Kč
bez DPH
1 210,00 Kč s DPH
Místo konání


,
Mapa

1 000,00 Kč
bez DPH
1 210,00 Kč s DPH
Místo konání


,
Mapa

1 000,00 Kč
bez DPH
1 210,00 Kč s DPH
Úroveň kurzu 1 – Základní

Školit vás budou

Švecová Denisa

Švecová Denisa

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá jak vzděláváním pro obchodníky, manažery, personalisty a účetní, tak i vedením účetnictví malých a středně velkých firem. Pro tyto firmy zpracovává podnikatelské dotace. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, jejichž týmy mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Je koučka. Vede mastermindové skupiny začínajících podnikatelek, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského byznys klubu. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové. Absolvovala čtyřletý sebezkušenostní výcvik Rogerovské psychologie. Koučink Prostějov, nebo on-line