Cloudové aplikace pro řízení a rozhodování

Začněte využívat technologie ve svůj prospěch.
Je možné řídit a kontrolovat firmu jenom s chytrým telefonem a tabletem?

 

Školení je zaměřeno na praktické používání cloudových aplikací při správě a řízení společnosti.

 

Účastníci se seznámí s principy fungování Cloudu a cloudových aplikací. Dále se seznámí s některými, snadno dostupnými aplikacemi, které je možné efektivně využít pro řízení a rozhodování ve firmě. Součástí školení jsou konkrétní ukázky a případy zpracování a využívání informací. Účastníci se naučí aplikovat některé cloudové aplikace se zaměřením na strukturované řízení a organizaci projektů a úkolů a strukturovanou komunikaci. V rámci školení bude možné i praktické vyzkoušení fungování některých aplikací a budou prezentovány konkrétní příklady z praxe.

 

V ceně je zahrnut oběd i občerstvení.

 

Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, vystavíme vám při odebrání našich služeb potvrzení o náhradním plnění, čímž si můžete naše služby zlevnit až o téměř 63 000 Kč za rok.

Hlavní foto kurzu

Objednávka školení

Není třeba volit termín, kurz je dlouhodobý.

Školit vás budou

Ing. Plachý Martin

Ing. Plachý Martin

Finanční, účetní a daňový poradce, auditor, programátor a manažer IT systémů. Od roku 1992 pracoval na celé řadě projektů jako finanční, účetní a daňový poradce a manažer auditu. V letech 1998 až 2004 pracoval pro společnosti Arthur Andersen a Ernst & Young, které patřily nebo stále patří mezi největší poradenské a auditorské firmy na světě. V roce 2013 založil společnost NOVACLOUD s.r.o., která vytváří cloudové informační systémy a zabývá se obecně využíváním cloudových systémů pro potřeby rozhodování a řízení a dále ukládáním a sledováním dat, souborů a informací v cloudových systémech. Ve své poradenské, konzultační a lektorské činnosti se zaměřuje na přípravu klíčových informací pro rozhodování řízení managementu společnosti. Specializuje se na grafický reporting, BI systémy, grafiku v rozhodování a řízení a aplikaci myšlenkových map a skečnoutingu v řídící praxi. Je odborníkem na cloudové systémy a aplikace.