DPH aktuálně - přímý přenos školení

DPH aktuálně
přímý přenos školení

Popis kurzu

Daň z přidané hodnoty prošla změnami jak legislativními, tak i výkladovými. Od 1.1. 2024 platí tzv. konsolidační balíček i další změny v zákoně a řada výkladových stanovisek GFŘ. Cílem tohoto semináře je podrobný rozbor aktuálních problematických ustanovení zákona o DPH a ukázka praktických důsledků pro podnikatelské subjekty. Seminář je tematicky zaměřen jak na tuzemská, tak i unijní a zahraniční plnění. 

Objednávka školení

Není třeba volit termín, kurz je dlouhodobý.

Je nám líto, ale není dostupný žádný termín.

Program kurzu

  • Sazby daně – nová pravidla pro rok 2024

  • Nárok na odpočet – auta apod.

  • DPH u nemovitostí, prodeje, nájmy 

  • Oznamování přeshraničních plateb od 1.1.2024

  • Dodání zboží do EU – pravidla a podmínky osvobození

  • Datum uskutečnění zdanitelného plnění

  • Prodej zboží na dálku

  • Aktuální výklady a stanoviska GFŘ

TOHOTO ŠKOLENÍ SE MŮŽETE ZÚČASTNIT PREZENČNĚ

Jak to bude probíhat?

Po odeslání objednávky školení obdržíte zálohovou fakturu, tj. podklad k úhradě školení.
Nejpozději den před začátkem školení od nás obdržíte odkaz k připojení ke školení a písemné podklady vypracované lektorem na mailovou adresu, kterou jste uvedli v objednávce.
Ke školení se můžete připojit již 15 minut před začátkem školení.

On-line školení realizujeme prostřednictvím Google meet

Během školení můžete konzultovat vlastní případy, které potřebujete vyřešit, a to buď zasláním dotazu předem při zadávání objednávky nebo se můžete ptát lektora přímo v rámci školení.

Náhradní plnění

Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, můžete u naší firmy čerpat na tuto službu náhradní plnění.

Odebíráním služeb od naší firmy můžete ročně ušetřit víc než 106 000 Kč za každého zdravotně znevýhodněnou osobu, kterou  se vám  nepodařilo zaměstnat.

Školit vás budou

Ing. Klíma Jiří

Ing. Klíma Jiří

Ing. Jiří Klíma, daňový poradce, prezident Sdružení účetních a daňových poradců, zkušební komisař Komory daňových poradců ČR. Kromě lektorské činnosti se ve své firmě věnuje vedení účetnictví a zpracování mezd. Poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.