DPH - přenesená daňová povinnost - Nahrávka semináře

UPOZORNĚNÍ!

TERMÍN 30.06.2024 NENÍ TERMÍNEM KONÁNÍ.

JE TO DATUM, DO KDY MŮŽETE NAHRÁVKU ZHLÉDNOUT.

Objednávka školení

Vybraný termín
30.06.2024

Obsah webináře

Nahrávka on-line semináře. Ke sledování musíte být zaregistrovaní na webu Aldekon a přihlášení. Potřebujete zařízení s internetovým připojením (PC, chytrý telefon, tablet, atd.).


  • obecné seznámení s režimem přenesené daňové povinnosti

  • trvalé přenesení daňové povinnosti

  • dočasné použití režimu přenesení daňové povinnosti

  • poskytnutí stavebních nebo montážních prací 

  • dodání zboží nebo poskytnutí služby uvedených v příloze č. 6 

  • náležitosti daňových dokladů v režimu přenesení

  • pozdní registrace plátce - plnění v režimu přenesení

  • vykazování v přiznání k DPH a v kontrolním hlášení

  • časté dotazy z praxe, příklady

  • upozornění na chyby z praxe, kdy nelze použít režim přenesení

 

Formát kurzu

Nahrávka on-line semináře. Záznam si můžete pustit kdykoliv v rámci období, kdy je máte k dispozici. Záznam si můžete pouštět opakovaně. E-mailem obdržíte odkaz pro přehrání záznamu. Ke sledování musíte být zaregistrovaní na webu Aldekon a přihlášení. Potřebujete zařízení s internetovým připojením (PC, chytrý telefon, tablet, atd.).

Jak to funguje

Po připsání platby na náš účet a spárování, obdržíte emailem daňový doklad, materiály ke kurzu a odkaz na videa. Pokud daňový doklad nebo materiály nedostanete, zkontrolujte složku spam. Pokud je nenajdete ani ve spamu, kontaktujte nás přes email vzdelavani@aldekon.cz

Vyberte termín školení

Poslat dotaz na lektora

Objednávka školení

Vybraný termín
30.06.2024
990,08 Kč
bez DPH
1 198,00 Kč s DPH

Školit vás budou

Bc. Bartůšková Zuzana

Bc. Bartůšková Zuzana

Jsem účetní s více než patnáctiletou praxí v oblasti účetnictví. Působím jako lektor a publikuji ve svém oboru. Jsem daňový poradce. Po maturitě jsem se rozhodla prohloubit specializaci v účetnictví na Vyšší odborné škole ekonomické v Táboře. Po absolutoriu v roce 2004 jsem působila na pozici samostatné účetní a zároveň jediné účetní ve firmě, což mi přineslo cenné zkušenosti s kompletním účetnictvím malé firmy s 25 zaměstnanci, včetně mzdové agendy, účetních specialit , jako např. účtování zakázkové výroby, řešení obchodů mimo ČR (z pohledu DPH), příprava finančních reportů. Časem se i z původně složitých záležitostí stala rutina a moje touha po profesním růstu mě zavedla do společnosti ABS Jets, a.s. Pozice hlavní účetní zahrnovala mimo jiné i vedení týmu, stanovování účetních postupů společnosti, řešení specifických daňových problémů, spolupráci s auditory, tvorba vnitropodnikových účetních směrnic, a to všechno v provázanosti i na ostatní oddělení společnosti. Bakalářské studium na Soukromé vysoké škole ekonomické ve Znojmě, obor Účetnictví a finanční řízení byl další logický krok ve zvyšování mé odbornosti. Po úspěšné obhajobě bakalářské práce jsem se rozhodla splnit si svůj sen a sama rozhodovat o své profesi, o tom jak ji budu vykonávat, a nebýt odkázána pouze na rozhodnutí jiných. Od října 2010 vedu účetnictví na volné noze. Od roku 2012 jsem součástí autorského týmu Portálu POHODA.