Kambodža jako bonus

Kambodža
jako bonus

 

 

Nádherná Kambodža nám prodlouží léto až do října!

V rámci cestování probereme vaše pracovní, nebo osobní výzvy.

Budeme mít dost prostoru a tak budete-li chtít, nastavíme společně vaše nové vize a cíle a naplánujeme k nim první kroky.

Po skončení cesty ještě dotáhneme vše do zdárného konce.

Objednávka školení

Vybraný termín
20.09.2024 - 03.10.2024
Místo konání

Kambodža (mapa)

Základní itinerář cesty

20. 09. Odlet z Prahy, přílet do Phnom Pehnu v odpoledních hodinách

21. 09.Přílet do hlavního města Kambodže do Phnom Pehnu. Po vyřízení vízových povinností, pasové kontrole a převzetí zavazadel bude přeprava do hotelu v centru města. Ubytování a osobní volno.


22. 09. Snídaně, návštěva Královského paláce, Stříbrné pagody, vězení z doby Pol Pota „S 21“, večeře.

23. 09. Den: Snídaně, autobusový přejezd k moři do letoviska Sihanoukville, přejezd trajektem na ostrov Koh Rong, ubytování v plážovém hotelu.

24.. 09. – 02. 09.. Den: Relaxační pobyt u moře se snídaní

02. 09.. Den: Snídaně, transfer do Phnom Pehnu na mezinárodní letiště a odlet do Prahy.

03. 09. Den: Přílet do Prahy v odpoledních hodinách

Fakultativně

Kambodža je fascinující destinací s bohatou historií, kulturou a přírodními krásami.

 

Navštívit Angkor Wat je jedním z vrcholných zážitků. Nachází se v blízkosti města Siem Reap a je největší chrámovou komplexní stavbou na světě. Angkor Wat je součástí starověkého města Angkor, které bylo kdysi hlavním městem Khmerské říše. Tento úžasný chrám byl postaven v 12. století a je považován za vrcholné dílo khmerské architektury.

Sem plánujeme dvoudenní fakultativní výlet.

 

Můžeme také navštívit město Siem Reap je výchozím bodem pro návštěvu Angkor Wat, ale také samo o sobě nabízí mnoho zajímavých atrakcí, jako jsou trhy, muzea, umělecké galerie a možnosti poznávání místní kultury.

Tato země nabízí mnoho dalších zajímavých míst a zážitků, které stojí za objevení. Takže pokud máte nějaké přání zajisíme výlet na míru.

Ubytování

 

Čtyřhvězdičový Sweet Dream Koh Rong se nachází přímo u pláže, hoteový komlex s mnoha malými domečky má pro nás k dispozici i soukromý úsek pláže, venkovní bazén a vířivku.

 

Pokoje jsou klimatizované s vlastním mají WC, sprchou, trezorem, ledničkou, fénem, rychlovarnou konvicí na přípravu kávy a čaje.

 

U pokojíku je kdispozici venkovní jídelní kout. Z pokoje je částečně vidět na moře.

Místo je krásné a máme ho prověřené.

Máte několik možností, jak zájezd koupit:

První je, prostě koupit si cestu a užít si koučovací lekce na exotických místech s tím, že máte v ceně cesty u mě k dispozici celkem 9 hodin koučování a vy si tedy zbytek co nestihneme cestou vyberete po návratu v ČR.

Druhá je, že vůbec nechcete koučovat, pak si užijete nerušenou cestu a po skončení dostanete pokaz v hodnotě 18000 Kč na 9 koučovacích hodin, ten pak můžete buď sama využít, nebo někomu věnovat.

Třetí, nejžádanější možnost je, dnes si koupit u mě koučink pro sebe, nebo někoho druhého v libovolné délce za cenu 2000 Kč za hodinu a já vám polovinu z té částky schovám na některou z cest, které mám v nabídce. V rámci takové cesty pak můžete využít mé služby zdarma v jakémkoli možném rozsahu. Můžete si ale užít cestu i bez sebevzdělávání.

 

Cena zahrnuje:


Letenka Praha – Phnom Pehn – Praha, letištní taxy, odbavené zavazadlo 23 kg, příruční zavazadlo 7 kg, přejezd z letiště do hotelu v centru Phnom Pehnu


2 x nocleh se snídaní ve dvoulůžkových pokojích v hlavním městě Kmbodže, celodenní prohlídka Phnom Pehnu, doprava z Phnom Pehnu do přístavu v Sihanoukville a zpět do Phnom Pehnu, trajekt lodí Sihanoukville – ostrov Koh Rong a zpět na letiště v Phnom Pehnu,

9 x nocleh se snídaní v Sweet Dreams Koh Rong**** na ostrově Koh Rong,

český průvodce po celou dobu zájezdu.

Koučka Denisa Švecová - dostanete tolik prostoru, kolik budete potřebovat, koučuji, mentoruji, konsteluji...


Cena nezahrnuje:


Vstupní vízum do Kambodže – vyřizuje se až po přistání v Siem Reap 50,- USD, pojištění léčebných a úrazových výloh, snídaně, večeře, turistické taxy ve výši 2,50 USD na osobu a den ( tj.27,50 USD na osobu a pobyt ) a vše, co není uvedeno v ceně zájezdu.

Výlety dle valstního výběru

Vyberte termín školení

Poslat dotaz na lektora

Objednávka školení

Vybraný termín
20.09.2024 - 03.10.2024
Místo konání

Kambodža
Mapa

44 890,00 Kč
Koncová cena

Školit vás budou

Švecová Denisa

Švecová Denisa

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá jak vzděláváním pro obchodníky, manažery, personalisty a účetní, tak i vedením účetnictví malých a středně velkých firem. Pro tyto firmy zpracovává podnikatelské dotace. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, jejichž týmy mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Je certifikovaná koučka. Vede podnikatelské mastermindové skupiny, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského byznys klubu. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové. Absolvovala čtyřletý sebezkušenostní výcvik Rogerovské psychologie. Koučink s Denisou můžete mít v Prostějově, Olomouci, nebo on-line.