KOSTARIKA -  VE VLNÁCH PACIFIKU

KOSTARIKA
Mastermindy VE VLNÁCH PACIFIKU

Báječná Kostarika ve spojení s osobním rozvojem

 

Jen málokde na světě naleznete tak přepestrou vegetaci a takové množství živočišných druhů ve volné přírodě jako právě v této středoamerické zemičce. Zde budete opravdu překvapeni, s kolika exotickými zvířaty se ve zdejší přírodě setkáte! Kostarika je prostě nádhernou zemí plnou pobřežních oblastí pokrytých deštnými pralesy, zemí hor a impozantních vulkánů, zemí jezer a vodopádů, prostě zemí, která v člověku vyvolává pocit, že se i uprostřed divočiny ocitl v rajské zahradě; neboť i veškerý turistický servis je zde obecně známý svou profesionální infrastrukturou a lidsky vřelým přístupem místních obyvatel.

Objednávka školení

Není třeba volit termín, kurz je dlouhodobý.

 

POBYT V HOTELU NA TROPICKÉ PLÁŽI OMÝVANÉ TICHÝM OCEÁNEM S ALL INCLUSIVE SERVISEM

Je to 5 hvězdičkový hotel na krásním místě v blízkosti krásné pláže, disponující mnoha bazény.

https://www.barcelo.com/en-us/barcelo-tambor/

 

 

 

Jak vypadá a co ti přinese Mastermind?

Mastermind je technika řešení problémů za pomoci všech zúčastněných. Má nejsilnější dopad právě, když jsou zúčastnění aktéři různých profesí, různého věku a z různých krajin. Tato technika dokáže to, že vás i každého zúčastněného napadají myšlenky, které vás o samotě nikdy nenapadnou a díky těmto myšlenkám dokáže skupina vymyslet neuvěřitelná a často jednoduchá řešení různých problémů. Zažijete si na vlastní kůži sílu společného myšlení, kde je krásně vidět, že celá skupina je moudřejší než nejmoudřejší jedinec této skupiny a často je to díky pohledu někoho, od koho byste to vůbec nečekali.

Výlety, které pravděpodobně podnikneme. V ceně máte jeden z uvedených, dle vlastního výběru.


Národní rezervace Curú                                     98 USD

Příjemný nenáročný výlet do jedné z nedalekých chráněných oblast poloostrova Nicoya osloví především milovníky tropické přírody a divoké fauny. Lze zde spatřit ve volné přírodě prakticky všechny druhy zvířat, které se v této část Kostariky vyskytují. Obří papoušky ara, barevné tukany, několik druhů opic, krokodýly, sladkovodní i suchozemské želvy, tropické jelínky, lenochody, agut, nosály a při troše štěstí i tapíra, pásovce či některou ze zdejších kočkovitých šelem (ocelot, puma).


Ostrov Tortuga se šnorchlováním                      98 USD

Výlet lodí podél pobřeží směrem k rajskému ostrovu Tortuga s bohatou tropickou vegetací a plážemi se zářivě bílým pískem. Součást výletu bude šnorchlování, není vzácnost zde spatřit delfíny, žraloky (nelidožravé druhy), rejnoky a další velké tvory. Zvídaví jedinci se budou moci projít po stezkách ostrovní džungle. Bude zde ale především čas na dokonalou relaxaci v rajském prostředí.


K vodopádu a do městečka Montezuma            85 USD

Poznejte jedno z typických nicoyských městeček Montezuma a vychutnejte si jeho bohémskou atmosféru plnou pouličního umění, hudby a tradiční kostarické kuchyně. Osvěžte se v křišťálových tropických vodách jednoho z mnoha místních vodopádů.

 

Cena zahrnuje
  • Letenka Praha - Kostarika a zpět
  • All inclusive pobyt
  • Ubytováni v 5 hvězdičkovém hotelu Barcelo
  • Program školení s Denisou Švecovou
  • Česky mluvící průvodce
  • Zajištěno cestovní kanceláří  CK Mandala
  Cena nezahrnuje
  • Výlety
  • Cestovní pojištění
  • PCR testy

Školit vás budou

Švecová Denisa

Švecová Denisa

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá jak vzděláváním pro obchodníky, manažery, personalisty a účetní, tak i vedením účetnictví malých a středně velkých firem. Pro tyto firmy zpracovává podnikatelské dotace. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, jejichž týmy mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Je certifikovaná koučka. Vede podnikatelské mastermindové skupiny, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského byznys klubu. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové. Absolvovala čtyřletý sebezkušenostní výcvik Rogerovské psychologie. Koučink s Denisou můžete mít v Prostějově, Olomouci, nebo on-line.