Kvalitní lidé do vašich firem a týmů – aktivní nábor

Program kurzu

Máte pocit, že dnes všichni schopní pracují pro konkurenci? Jste přesvědčeni, že všichni, kteří chtějí pracovat, již pracují a vy nemáte kde brát?
Zdá se vám, že nalézt aktivního, odpovědného a loajálního pracovníka je nadlidský úkol?
-> Přijďte na kurz. Když do toho dáte čas a energii a uděláte něco jinak a navíc než konkurence, najdete i vy toho svého zaměstnance snů. Jde to!

 

 

Určeno pro:

Pro personalisty, majitele firem, výkonné i obchodní ředitele, manažery týmů "ičařů" a pro všechny, kteří chtějí nalézt a jsou ochotni udělat něco víc, než jen zadat inzerát.


Cíl školení:

  • Být aktivní ve vyhledávání lidí včetně práce s refernčními osobami
  • Být věrohodný
  • Odlišit se od konkurence
  • Dokázat najít, zaujmout a získat nové lidi do své firmy


Obsah školení:

Filosofie aktivního náboru - co dělám a co jsem ochoten změnit
11 metod aktivního náboru, které vás odsoudí k věčnému úspěchu
Vaše cílové skupiny a jak k nim na kávu
Povídám si, nepřemlouvám, neprodávám - analýza potřeb člověka
Další schůzka je nutná - databáze pro život a rozvoj vaší firmy, vašeho týmu
Práce s nominátory
Náborová kampaň je jako rybářská síť
Rozdíl mezi městem a venkovem
Vzhůru do terénu - šikovní lidé jsou všude kolem vás.V ceně je zahrnut oběd i občerstvení.

Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením , vystavíme vám při odebrání našich služeb potvrzení o náhradním plnění, čímž si můžete naše služby zlevnit až o téměř 63 000 Kč za rok.

Hlavní foto kurzu
Časová náročnost 6 hodin

Školit vás budou

Vondra Zdeněk

Vondra Zdeněk

Pan Zdeněk Vondra podniká v oblasti vzdělávání dospělých od roku 2005. Je lektorem a odborným konzultantem pod značkou nábor v praxi. Mezi jeho nejúspěšnější a nejoblíbenější patří kurzy personálního managamentu – tvorba týmů a adaptační procesy. Má více než dvacetiletou praxi v obchodě a v budování vlastní firmy, což mu umožňuje předávat své každodenní zkušenosti i na seminářích prodejních a manažerských dovedností. Zlepšit komunikaci, zvýšit efektivitu a zisk, najít nové kvalitní pracovníky a zavést systém se podařilo, i díky jeho školením, například ve společnostech ČMSS a.s., ČSOB Pojišťovna, Elite Dental Prague, Wüstenrot a.s., HST Vrchlabí, Eurogreen CZ, Schil Dental Clinic Bratislava, Koutný Prostějov a Netpromotion Praha, kde rádi poskytnou kladné i nadšené reference na jeho práci. (Medailonek)