Maledivy - Neobyčejná inspirace Mastermind skupinou

Maledivy
Neobyčejná inspirace Mastermind skupinou

Program kurzu

 

Nabídka unikátní cesty, jež je kombinací lenošení a rozmazlování na nejkrásnějších plážích světa s MasterMindy, s cílem usnadnit vám pochopit sami sebe.

 Proč se zúčastnit semináře na Maledivách?

Pomocí imaginací se dostáváte blíže k vlastnímu sebepoznání. Lépe porozumíte tomu, co se ve vás děje. Imaginace je velice příjemná a mnozí lidé ji praktikují pravidelně. Může vám pomáhat zodpovědět vaše otázky.

Postavit si vlastní konstelaci je zážitek. Já vás tímto procesem provedu. Pomocí konstelací se podíváte na situace ve svém životě, kterým zatím třeba nerozumíte. Konstelace vám podá vysvětlení.

 

 

Proč právě konstelace dávají odpovědi na naše otázky? Všechny odpovědi na naše otázky umíme nejlépe zodpovědět právě my sami, jen nevíme jak na to, jak je ze sebe dostat, neuvědomujeme si to. Díky pohledu na svou situaci z venku, jako divák, máme možnost podívat se úplně z jiného úhlu a tento jiný úhel nám pomáhá najít u sebe, pro sebe, své správné odpovědi.

U systemických konstelací je důležitý celý systém, tedy každý komponent tohoto systému, jeho rozložení, funkčnost každého jednotlivého článku. Když jeden nepracuje, celý systém se hroutí. Ať už jde o systém jako je rodina, nebo třeba pracoviště, případně celá firma.

Mastermind je technika řešení problémů za pomoci všech zúčastněných. Má nejsilnější dopad právě, když jsou zúčastnění aktéři různých profesí, různého věku a z různých krajin. Tato technika dokáže to, že vás i každého zúčastněného napadají myšlenky, které vás o samotě nikdy nenapadnou a díky těmto myšlenkám dokáže skupina vymyslet neuvěřitelná a často jednoduchá řešení různých problémů. Zažijete si na vlastní kůži sílu společného myšlení, kde je krásně vidět, že celá skupina je moudřejší než nejmoudřejší jedinec této skupiny a často je to díky pohledu někoho, od koho byste to vůbec nečekali.

 

Představte si, že máte k dispozici plnou pozornost 10 lidí, kteří přemýšlí, jak zodpovědět vaši otázku. Zde může být prospěšné, když jsou ostatní z lehce odlišného byznysu. Mají totiž na věc zcela čerstvý pohled. Nápady a zpětné vazby, které dostanete, mohou i zásadně změnit směřování vašeho snažení.

 

Mastermind pro každého z vás bude trvat 2 – 4 hodiny. 

V průběhu seminářových dní, kdy nebudou probíhat masterimindy, budeme podnikat mnoho poznávacích cest. Ty vám budu protkávat imaginacemi, které budou zaměřeny na sebepoznání a vlastní odhalení sebe sama.

V případě, že bude zájem i o konstelace, užijeme si i tuto sebepoznávací techniku k dokonalému odhalení nám dosud skrytých tajemství. 

Z Malediv odjedete jako znovuzrozený člověk, který bude vědět, do čeho se pustit sám, a na co si raději najmout jiné lidi. Dozvíte se také, jak tyto lidi poznat mezi ostatními. 

 

Proč právě Maledivy?

Abyste se dostatečně odpojili od svých firem a nebyli v pokušení, v případě, že nastane problém, jednoduše odjet zpět. Cílem tohoto semináře je naučit se využívat svých schopností a přitom si umět přiznat, že všechno lze na 13 dní komplexně delegovat.

Cestou vás provází Denisa Švecová

Den 1
Setkání na letišti v Praze, odlet společným letem do Malé.

Den 2
Přílet do Malé, transfét na ostrov Dhigurah, v Alif Dhaal Atoll,

http://dhiguveli.com/


Den 3
Volný program. Odpočinek.

Den 4
Program s Denisou Švecovou. Volný čas. Možnost fakultativně navštívit přilehlé ostrůvky.

Den 5
Program s Denisou Švecovou. Volný čas. Možnost účastnit se fakultativně šnorchlovacího výletu po okolních korálových zahradách.

 

Den 6
Program s Denisou Švecovou. Volný čas. Možnost fakultativně navštívit SAND BANK (malýpísečný ostrůvek uprostřed moře), po cestě krásné výhledy na přilehlé ostrůvky, šnorchlování…

Den 7
Program s Denisou Švecovou. Volný čas. Možnost účastnit se fakultativně nočního plavání se žraloky.

Den 8
Program s Denisou Švecovou. Volný čas.

Den 9
Odpoledne přejezd lodí do Malé. Noční let zpět domů.

Den 10
Kolem poledne přílet zpět do Prahy.

CENA ZAHRNUJE

  • Ubytování v hotelu Dhiguveli, Dhigurah, středně vyšší standardu se snídaní a večeří
  • Program s Denisou Švecovou
  • Transport se spolehlivým vyzkoušeným řidičem (dle programu) a doprovod anglicky mluvícího průvodce
  • Veškerý servis CK MANDALA https://www.ckmandala.cz/
  • Zákonné pojištění CK
  • Letenka z Prahy do Male a zpět
  • Transfér z letiště až na místo ubytování -  Ostrov Dhigurah


CENA NEZAHRNUJE

- Výlety

- Cestovní pojištění

- Pojištění storna zájezdu

- Nápoje

- Povinné PCR testy

 

 


Vyberte termín školení

Poslat dotaz na lektora

Objednávka školení

Vybraný termín
17.11.2022 - 26.11.2022 00:00 - 00:00
Místo konání


,
Mapa

63 000,00 Kč
Koncová cena

Školit vás budou

Švecová Denisa

Švecová Denisa

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá jak vzděláváním pro obchodníky, manažery, personalisty a účetní, tak i vedením účetnictví malých a středně velkých firem. Pro tyto firmy zpracovává podnikatelské dotace. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, jejichž týmy mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Je koučka. Vede mastermindové skupiny začínajících podnikatelek, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského byznys klubu. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové. Absolvovala čtyřletý sebezkušenostní výcvik Rogerovské psychologie. Koučink Prostějov, nebo on-line

Galerie