Mastermindy na Mauriciu

Neobyčejná cesta s lektorkou Denisou Švecovou

Nikam nespěcháte, necháte se hladit mořskými vlnami, válíte se v rozehřátem písku... To všechno můžete dělat v přestávkách mezi jednotlivými mastermindy.

 

Proč se zúčastnit právě tohoto semináře?

Pomůže vám mnohdy i zásadně změnit směřování vašeho snažení k lepšímu, ať už v byznyse, nebo osobním životě.
Zapomenete na standardní životní tempo plné spěchu a stresu.
Doplníte si zde tolik energie, že z ní budete moci čerpat řadu následujících měsíců.
také je to skvělá odpověď na otázku: „Proč bych k čertu měl letět na dovolenou zrovna v lednu?"
Prožijeme společně 9 krásných dnů, které vám zpestřím osobním mastermindem pro každého z vás.
Nejen, že se z cesty vrátíte odpočatí a nabití energií, ale budete mít jasno, co dál ve vašem byznyse, nebo osobním životě.
Mastermind je technika řešení problémů za pomoci všech zúčastněných. Má nejsilnější dopad právě, když jsou zúčastnění aktéři různých profesí, různého věku a z různých krajin. Tato technika dokáže to, že vás i každého zúčastněného napadají myšlenky, které vás o samotě nikdy nenapadnou a díky těmto myšlenkám dokáže skupina vymyslet neuvěřitelná a často jednoduchá řešení různých problémů. Zažijete si na vlastní kůži sílu společného myšlení, kde je krásně vidět, že celá skupina je moudřejší než nejmoudřejší jedinec této skupiny a často je to díky pohledu někoho, od koho byste to vůbec nečekali.

Představte si, že máte k dispozici plnou pozornost 10ti lidí, kteří přemýšlí, jak vyřešit váš problém. Zde může být prospěšné, když jsou ostatní z lehce odlišného byznysu. Mají totiž na věc, váš problém zcela čerstvý pohled. Nemluvím o tom, že občas jen najmout si podobně kvalitní lidí na to, aby řešili vaše issue by vás stálo spoustu peněz. Nápady a feedback, které dostanete, mohou i zásadně změnit směřování vašeho snažení.

Mastermind pro každého z vás bude trvat 2 – 4 hodiny. Není povinný, ale nemyslím si, že se o něj budete chtít dobrovolně připravit.

CENA 49.900Kč ZAHRNUJE
Letenku Praha Mauricius a zpět
Ubytování přímo na pláži
Plná penze
Seminář MasterMind
Česky mluvícího průvodce
Zákonné pojištění CK

CENA NEZAHRNUJE

Cestovní pojištění
Pojištění proti stornu zájezdu
Výlety

Ptejte se i na alterativu, kde je cena 34990Kč

Něco víc o MasterMindu?

Jamie Tardy z webu „Eventual Millionaire" se rozhovory s více než sedmdesáti milionáři snažila přijít na nějaký společný faktor jejich úspěchu. Nejčastěji zmiňovaným společným činitelem bylo používání tzv. MasterMind skupiny. MasterMind je technika řešení problémů, popsaná už roku 1937 v knize Napoleona Hilla "Think and Grow Rich". Jedná se o kombinaci brainstormingu, růstu, skupinové odpovědnosti a vzájemné podpory podnikatelů. Skupiny lidí, kteří se snaží znásobit potenciál odborností, dovedností, životních zkušeností či sítě kontaktů jednotlivých členů. Ano, skupiny lidí, kteří usilovně přemýšlí, jak vyřešit váš problém. Nejsilnější dopad má právě tehdy, když jsou zúčastnění aktéři různých profesí, různého věku a z různých krajin.

Mauricius, je ostrovní stát v Indickém oceánu asi 900 km východně od Madagaskaru. Tvoří ho ostrov o rozloze 1 865 km² s pobřežím dlouhým 330 km, které je téměř kompletně obklopeno korálovým útesem.

Objednávka školení

Není třeba volit termín, kurz je dlouhodobý.

Mastermindy na Mauriciu
Úroveň kurzu 1 – Základní

Školit vás budou

Švecová Denisa

Švecová Denisa

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá jak vzděláváním pro obchodníky, manažery, personalisty a účetní, tak i vedením účetnictví malých a středně velkých firem. Pro tyto firmy zpracovává podnikatelské dotace. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, jejichž týmy mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Je certifikovaná koučka. Vede podnikatelské mastermindové skupiny, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského byznys klubu. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové. Absolvovala čtyřletý sebezkušenostní výcvik Rogerovské psychologie. Koučink s Denisou můžete mít v Prostějově, Olomouci, nebo on-line.