Mentální vzorce úspěšného manažera

Program kurzu

Kdo by nechtěl znát tajemství úspěšného manažera? A podle čeho se pozná úspěšný manažer?
Nebude to o dovednostech... bude to o myšlení, o mentalitě úspěšného manažera. Nastavení mysli a postoj jde ruku v ruce se špičkovými výsledky v jakékoliv oblasti.
Nesprávné myšlení - pravděpodobně největší překážka, které musí většina manažerů čelit.

 

Určeno pro:

... manažery, kteří potřebují "nový vítr do plachet"

 

Cíl školení:

Vystupovat jako hrdý manažer, kterého jeho práce baví.

Obsah školení:

  • Koho mám před sebou – komunikační typologie pořízeného a stupeň jeho zralosti
  • Styly řízení a situační vedení
  • Uklidnění konfliktní situace s podřízeným a mezi spolupracovníky
  • Zvládnutí obtížných situací při vedení lidí
  • Nepříjemní lidé – jak na ně
  • Z oponenta na pracovišti klíčový člen týmu 

 

 

V ceně je zahrnut oběd i občerstvení.
Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, vystavíme vám při odebrání našich služeb potvrzení o náhradním plnění, čímž si můžete naše služby zlevnit až o téměř 63 000 Kč za rok.

Hlavní foto kurzu

Školit vás budou

Ing. Fialová Hana

Ing. Fialová Hana

Jako lektor, trenér, mentor, facilitátor a kouč sama vytváří a realizuje semináře, workshopy, kurzy či individuální rozvoj pro pracovníky různých profesí i pozic. Od technických, administrativních až po manažerské pozice. Ve firmách strojírenských, obchodních, personálních či finančních. Pracuje i jako soukromý kouč. Zaměřuje se především na osobnostní rozvoj a to v oblasti sebepoznání a sebeobjevování, efektivní, respektující a profesionální komunikace, efektivního využití „životního“ času, vedení lidí a týmů. Jejím životním koníčkem je také tanec, kterému se sama věnuje a zároveň působí jako mentální kouč v oblasti tanečního sportu. Při své práci s klienty se zaměřuje především na naplnění očekávání, potřebnost, užitečnost, praktičnost, efektivitu a maximální zapojení zúčastněných. Věří, že nejlépe se člověk učí prožitkem a jeho reflexí. Umí velmi dobře naslouchat a klást otázky, které jste si možná dříve nepoložili. Můžete tak posunout své hranice a získat nový pohled na situace, ve kterých se právě nacházíte, najít nové zdroje k řešení a novou energii. Je velmi tvůrčí a nesnáší nudu. Zaručuje vám, že ani vy se při práci s ní nudit nebudete. VZKAZ: Zjistěte, co v životě chcete. Rozhodněte se, co pro to uděláte a nikdy o sobě nepochybujte. Nedejte na řeči jiných. Jděte svou cestou, dělejte chyby, poučte se z nich a nikdy se nevzdávejte. Rozhodujte se, ale nebojte se své rozhodnutí změnit, když se změní situace. Zůstaňte na cestě. Vytrvalost je zbraní úspěšných. Tvořte svůj život a žijte jej naplno a spokojeně…