Mindmapping a skečnouting - Grafické informace v řízení a rozhodování

Program kurzu

Myšlenkové mapy a Skečnouting zvládne každý.
Dozvíte se jak na to.

Grafické informace dramaticky zlepšují srozumitelnost, zapamatovatelnost a obecně práci s informacemi jako takovými.

 

Jak funguje náš mozek a jak pracuje s informacemi. Účastníci se naučí základní dovednosti práce s grafickými informacemi. Jak vůbec grafické informace vytvářet. Na jednoduchých testech budou mít možnost vyzkoušet v praxi rozdíl mezi běžnými textovými informacemi, kombinací obrázků a textů a obrázky samotnými. Naučí se základní techniky grafických poznámek a návrhů (Skečnouting) a vytváření jednoduchých myšlenkových map prostřednictvím těchto technik. Budou mít možnost vyzkoušet si techniky MindMappingu v konkrétní cloudové aplikaci a vytvoří si vlastní myšlenkovou mapu.

 

V ceně je zahrnut oběd i občerstvení.

 

Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, vystavíme vám při odebrání našich služeb potvrzení o náhradním plnění, čímž si můžete naše služby zlevnit až o téměř 63 000 Kč za rok.

Hlavní foto kurzu

Školit vás budou

Ing. Plachý Martin

Ing. Plachý Martin

Finanční, účetní a daňový poradce, auditor, programátor a manažer IT systémů. Od roku 1992 pracoval na celé řadě projektů jako finanční, účetní a daňový poradce a manažer auditu. V letech 1998 až 2004 pracoval pro společnosti Arthur Andersen a Ernst & Young, které patřily nebo stále patří mezi největší poradenské a auditorské firmy na světě. V roce 2013 založil společnost NOVACLOUD s.r.o., která vytváří cloudové informační systémy a zabývá se obecně využíváním cloudových systémů pro potřeby rozhodování a řízení a dále ukládáním a sledováním dat, souborů a informací v cloudových systémech. Ve své poradenské, konzultační a lektorské činnosti se zaměřuje na přípravu klíčových informací pro rozhodování řízení managementu společnosti. Specializuje se na grafický reporting, BI systémy, grafiku v rozhodování a řízení a aplikaci myšlenkových map a skečnoutingu v řídící praxi. Je odborníkem na cloudové systémy a aplikace.