Moderovaná hra CASHFLOW

Program kurzu

Hra Cashflow je vzdělávací desková hra, která simuluje skutečné životní finanční strategie a situace. Získáte tak cenné zkušenosti a poznatky pro osobní finance a investování, aniž byste museli riskovat své skutečné peníze.

Pokud Vás zajímá, jak Vy sami můžete ovlivnit svůj tok peněz, přijďte si s námi zahrát zábavně-vzdělávací hru Cashflow (neboli Peněžní tok od Roberta Kiyosakiho). Během 2-3 hodin si budete moci nanečisto vyzkoušet jak zhodnotit své finance, a tím se naučit pravidla, které využijete v reálném životě.

Více info najdete zde https://www.facebook.com/events/579615035523361/ a zde: http://www.cashflow-klub.cz/.

Veškeré vybrané vstupné bude věnováno na podporu začínajících podnikatelek a to neziskové organizaci Klub moudrého podnikání žen: http://www.moudrepodnikanizen.cz/.

Hlavní foto kurzu
Úroveň kurzu 1 – Základní

Školit vás budou

Mgr. Kubasová Nela

Mgr. Kubasová Nela

Pořádá semináře, ve kterých lidem ukazuje cestu, jak eliminovat riziko při koupi investičního bytu a zároveň si zajistit dvoumístný výnos! Investování se věnuje od roku 2010, kdy se sama stala aktivní investorkou. Díky svým obchodním zkušenostem, které získala především jako manažerka ve významné nadnárodní společnosti, a svým znalostem z VŠ studia ekonomie Vám může nabídnout profesionalitu, zkušenosti ve vyjednávání a férový přístup. Jednou ze svých hodnot považuje zlepšování povědomí veřejnosti o finanční a investiční gramotnosti, proto například pořádá bezplatný cashflow klub, kde lidem ukazuje, jak mohou pozitivně ovlivnit svůj tok peněz. Podle jejího názoru není nebezpečné investovat, nebezpečné je být finančně negramotný. Doučuje ruštinu online přes skype. Má složenou magisterskou zkoušku z odborné ruštiny a tlumočení, 7 měsíční stáž v Rusku a taktéž 4 roky pracovala pro ruskou společnost.