MS EXCEL

MS EXCEL

MS Excel

Pokud potřebujete mít rychlý přehled

ve větším objemu dat,

tak Excel je ten správný nástroj s řadou pokročilých funkcí.

 

Určeno pro:

  • manažeři
  • účetní
  • personalisté
  • skladníci
  • analytici, rozpočtáři
  • majitelé firem

 Podrobný program bude doplněn.

 

 

Jak to bude probíhat?

Pro účastníky máme vždy připraven studijní materiál zpracovaný od lektora. V případě on-line školení zasíláme tyto studijní materiály v elektronické podobě, pokud je školení prezenční, připravíme podklady přímo na školení v papírové podobě.

 

On-line školení realizujeme prostřednictvím MS TEAMS. Nejpozději den před konáním školení vám zašleme odkaz, prostřednictvím kterého se připojíte k webináři.

Objednávka školení

Vybraný termín
27.09.2022 09:00 - 15:00
Místo konání

Prostějov
HABRO,Hliníky 4 (mapa)

Během školení můžete konzultovat vlastní případy, které potřebujete vyřešit, a to buď zasláním dotazu předem při zadávání objednávky nebo se můžete ptát lektora přímo v rámci školení.

U prezenčních školení je v ceně zahrnuto občerstvení s nápoji během školení a oběd.

Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, můžete u naší firmy čerpat na tuto službu náhradní plnění. Odebíráním služeb od naší firmy můžete ročně ušetřit víc než 86 000 Kč za každého zdravotně znevýhodněného člověka, kterého se vám  nepodařilo zaměstnat. 

Vyberte termín školení

Poslat dotaz na lektora

Objednávka školení

Vybraný termín
27.09.2022 09:00 - 15:00
Místo konání

Prostějov
HABRO,Hliníky 4
Mapa

2 471,07 Kč
bez DPH
2 990,00 Kč s DPH
Úroveň kurzu 1 – Základní

Školit vás budou

Ing. Navrátil Jan

Ing. Navrátil Jan

Absolvoval obchodní akademii a Ekonomickou fakultu VŠB v Ostravě, obor automatizované systémy řízení. Od ukončení studia podniká v Prostějově v oboru výpočetní technika. Je majitelem firmy HABRO, která poskytuje služby IT pro širokou veřejnost, prodej a servis výpočetní techniky a výuku v oblasti IT (kurzy a školení). Má dlouholetou zkušenost v lektorské činnosti.