Mzdy - speciálka na exekuce

Program kurzu

  • Exekuční a jiné srážky ze mzdy - exekuční srážky, nezabavitelné částky, vyživované osoby, dohody o srážkách ze mzdy, výkony rozhodnutí, insolvence, povinnosti zaměstnavatele, odpovědnost mzdových účetních, výpočet srážek, určení jejich pořadí, ukončení srážek, přechod k novému zaměstnavateli, více zaměstnavatelů současně, nemoc zaměstnance, srážky na stravné při exekuci a insolvenci, insolvence, konkurs, sledování insolvenčního rejstříku, daňový bonus a roční zúčtování a další
  • Vzorové příklady srážek ze mzdy – souběh přednostní a nepřednostní pohledávky dle pořadí , výživné, poměrné uspokojení pohledávek, odstupné apod.

V ceně je zahrnut oběd i občerstvení.

Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením , vystavíme vám při odebrání našich služeb potvrzení o náhradním plnění, čímž si můžete naše služby zlevnit až o téměř 63 000 Kč za rok.

Hlavní foto kurzu
Úroveň kurzu 3 – Pokročilí
Časová náročnost 6 hodin

Školit vás budou

PhDr. Kučerová Dagmar

PhDr. Kučerová Dagmar

PhDr. Dagmar Kučerová je velice schopná a sympatická lektorka, která zvládá problematiku mezd v celém jejím rozsahu. Zná dokonale celou problematiku nemocenského pojištění, důchodového pojištění, zdravotního pojištění, zákoník práce a daně z příjmů ze závislé činnosti. Jako jedna z mála lektorek upozorní i na vazby s účetnictvím, nebo i na daňové dopady z hlediska daní z příjmů. Do tohoto tématu jak všichni víme, se většina mzdovek vůbec nepouští. Lektorskou činností se zaměřením na mzdové účetnictví se PhDr. Kučerová zabývá od roku 2009. Je držitelkou certifikátu Bilanční účetní a členkou Komory certifikovaných účetních. Mzdové účetnictví rovněž přednáší na UTB Zlín na fakultě managementu a ekonomiky, Ústav financí a účetnictví. Publikuje články z oblasti pracovněprávní a daňové problematiky, především pro server Podnikatel.cz.