NOVÝ ZÉLAND

Nový Zéland
s koučinkem

V rámci celé cesty se budeme věnovat aktivně koučinku. Každý z účastníků bude mít prostor pro sebe k tomu, aby nastartoval své byznysové či životní touhy. Po návratu do České republiky můžeme v započatém procesu ještě pokračovat.

Jsem koučka s konkurenční výhodou!

Tou je bonus, lítat se mnou na zahraniční cesty, se slevou vy výši 50% ceny mně zaplaceného koučovného.


I u této cesty můžete využít takový bonus. Přihlaste sebe, případně své kolegy ke mě na koučink a můžete letět na tuto cestu klidně úplně zadarmo!

Objednávka školení

Vybraný termín
11.02.2025 - 28.02.2025
Místo konání

Aucland
Nový Zéland (mapa)

1. den   - setkání na letišti ve Vídni, odlet do Aucklandu s přestupem

2. den   - let na Nový Zéland

3. den   - přílet do Aucklandu, kde nás přivítá náš česky hovořící zkušený průvodce. Dnes si prohlédneme nejkrásnější místa Aucklandu – města mezi krátery. Projdeme se po jachetním přístavu a navštívíme námořní muzeum s výstavou polynéských lodí a také poloostrov Devonport s původní Aucklandskou zástavbou. Den pak zakončíme na vyhlídkové věži Skytower.

4. den   - dnes nás bude čekat pohodový výlet na poloostrov Coromandel, kde navštívíme Hot Water Beach a můžeme si udělat vlastní horkou lázeň v písku. Přespíme v městečku Hahei nebo Whitianga.

5. den – dopoledne nás čeká asi hodinová procházka z Hahei k pohádkové Cathedral Cove – nádherné písečné pláži. Ve Waihi se zastavíme u vyhlídky na obří zlatý důl a budeme obdivovat také obrovské důlní stroje. Odpoledne můžeme navštívit Hobitín (nutná rezervace předem) a přejedeme do oblasti aktivních vulkánů do Rotorua.

6. den   - Rotorua je nádherná oblast vulkánů, bahenních sopek, sirných par a geotermálních jevů. Navštívíme také Maorský skanzen Te Puia a gejzíry Pohutu a Prince Waleského. Odpoledne můžeme zajet terénním vozem s pěším okruhem po sopce Tarawera, plout na raftu nebo si projít původní lázeňské zahrady a maorskou vesničku. Večer fakultativně maorské hody – jídlo hangi, zhlídnutí bojového tance haka a poodkrytí původních zvyků v rámci kulturního představení. Přenocujeme v Rotorua.


7. den – dopoledne si prohlédneme geotermální pole Waiotapu a budeme pokračovat na jih k vodopádům Huka Falls kolem nekonečného jezera Taupo. Odpoledne dorazíme pod sopku Tongariro do stejnojmenného Národního parku (UNESCO), sopku zajisté znají milovníci Pána prstenů.

8. den – kolem sopky Ruapehu se vydáme do Wellingtonu, hlavního města Nového Zélandu, kde se projdeme po centru a prohlédneme Parlament, botanickou zahradu, přístavní zónu Queens Wharf a rušnou pěší zónu Cuba Street. Můžeme také navštívit národní muzeum Te-Papa.

9. den   - ráno se přesuneme do přístavu a přeplujeme přes Cookův průliv na Jižní ostrov do města Picton. Zde je možno fakultativně absolvovat krásný vyhlídkový let nad nekonečnými zálivy Marlborough Sounds. Vydáme se nádhernou přírodou regionu Marlborough plnou vinic a můžeme také ochutnat místní výborný Sauvignon Blanc.

10. den – dnes budeme pozorovat kolonie lachtanů v Tasmanově moři na Cape Foulwind – toto dramatické pobřeží nám otevře první pohledy na nádherné Jižní Alpy, deštný prales a spoustu palem. Cestou dále prohlédneme fantastické lívancové skály Punakaiki a dorazíme do města Hokitika, které je proslulé uměleckými dílnami zpracovávající zelený pounam, jak Maoři nazývají nefrit (jade). Přejedeme až k ledovcům Franz Josef a Fox přes zlatokopecký Ross. K ledovci Franz Josef si uděláme pohodovou procházku (možnost letu vrtulníkem nad ledovcem a horou Mt. Cook s přistáním na ledovci.

11. den - dopoledne nás čeká procházka mokřady deštného pralesa a výjezd do Haastova průsmyku přes hřeben Jižních Alp. Cesta do Queenstownu nás povede (s několika zastávkami) kolem jezer Hawea a Wanaka s vyhlídkami na zasněžené štíty hor Národního parku Mt. Spiring. Ubytujeme se v nádherném Queenstownu.

12. den - dnes nás čeká volný den v Queenstownu pro různé aktivity – můžete zažít bungee jumping, projížďku tryskovou lodí  zvanou jetboat, kterou lze spojit s prohlídkou a výkladem bohaté zlatokopecké historie kaňonu Skippers. Můžeme se také projet na off-roadech nebo udělat procházku deštným pralesem. Pro milovníky hor se nabízí také výstup do sedla nebo na vrchol Ben Lomond (1747 m) nebo vyjížďka parníkem po jezeře Wakatipu.

13. den - dnes se vydáme na celodenní výlet do oblasti Te Anau, druhého největšího jezera v zemi. Odpoledne se můžeme zastavit v Manapouri, za pěkného počasí je zde možný let vrtulníkem na Mt. Luxmore a pěší túra k jezeru Te Anau. Navštívíme také voliéry se vzácnými druhy endemických ptáků.

14. den - podél jezera Te Anau se vydáme na sever po scénické Milford Road k fjordu Milford Sound – asi nejkrásnějšímu místu na Novém Zélandu – které je považováno za přírodní div světa. Zde je možná asi dvouhodinová plavba lodí a také je možný let vrtulníkem. Po cestě zpět do Te Anau i uděláme několik dalších zastávek s vycházkami

15. den - dopoledne vyrazíme do oblasti Mt. Cook s několika nádhernými zastávkami, které nenechají naše fotoaparáty v klidu. Po cestě také zastavíme ve vinicích, které produkují fantastické víno Pinot Noir. K večeři si můžeme připravit čerstvého lososa. Přenocujeme v oblasti náhorní planiny Mackenzie Basin.

16. den - dnes nás čeká Národní park Mt. Cook (3724 m), kde si uděláme vycházky kolem této nejvyšší hory NZ. Odpoledne pojedeme kolem jezera Tekapo do Christchurch.

 

17. den - poslední den na Novém Zélandu budeme věnovat městu Christchurch, prohlédneme Botanickou zahradu, bývalou univerzitu, centrum umění a vydáme se na letiště k našemu letu zpět do Evropy.

18. den - přílet do Vídně

Cena zahrnuje: leteckou přepravu Vídeň – Auckland, Christchurch – Vídeň (s přestupy) – kalkulováno s cenou letenky do 40.000 Kč za osobu. 25 kg a příručního zavazadla, přepravu klimatizovaným minibusem, trajekt ze Severního na Jižní ostrov, 14x ubytování ve dvoulůžkových pokojích v motelech a hotelích standardu 3-4****, služby zkušeného akreditovaného českého průvodce – žijícího na NZ a perfektně znajícího místní poměry,  pojištění CK BONTON ve sm. zákona 159/99 Sb.

 

Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění storna do výše 150.000 Kč - pojistný produkt COUNTRY150 za 374,- Kč/os./den, zajištění víza na NZ, aktivity a další výlety, které nejsou v ceně zájezdu (fakultativní), spropitné místním průvodcům, řidičům apod.,  příplatek za jednolůžkový pokoj + 29.990,- Kč  

 

Fakultativní výlety a aktivity za popaltek:

Sky Tower – 42,- NZD, Hobitín – 120,- NZD - nutno nejméně měsíc předem objednat - jestliže část skupiny má zájem, ostatní musí na místě čekat, Te Puia – 90,- NZD (Gejzíry, geotermální pole, učiliště maorských řemesel, pták kiwi), Mitai – 155,- NZD úvod do maorských tradic a kultury - večerní představení včetně hangi - tradiční maorské večeře, Picton - vyhlídkový let letadlem - od 120,- NZD, ochutnávka na vinici - cca 10-25,- NZD, let vrtulníkem nad ledovce a kolem nejvyšší hory NZ Mt Cook - od 370,- NZD,  Jetboat na řece Shotover u Queenstown – 189,- NZD, Gondola - lanovka v Queenstown na Bobs Peak 55,- NZD, plavba po Milford Sound – 129,- NZD, Hydroplán v Te Anau - od 370,- NZD

 

Doporučené kapesné: min. 300 NZD na drobné platby a aktivity

 

Orientační ceny služeb na NZ:

vařená snídaně v hotelu: od 30,- NZD, večeře v restauraci: 25-40,- NZD, pivo / víno v restauraci: cca 15,- NZD, dobrá káva - laté, cappuccino, flat white cca 7,- NZD, ceny potravin v supermarketu: cca o 50% vyšší než v ČR

Podmínky vstupu na NZ

Máte několik možností, jak zájezd koupit:

První je, prostě koupit si cestu a užít si koučovací lekce na exotických místech s tím, že máte v ceně cesty u mě k dispozici celkem 9 hodin koučování a vy si tedy zbytek co nestihneme cestou vyberete po návratu v ČR.

Druhá je, že vůbec nechcete koučovat, pak si užijete nerušenou cestu a po skončení dostanete pokaz v hodnotě 18000 Kč na 9 koučovacích hodin, ten pak můžete buď sama využít, nebo někomu věnovat.

Třetí, nejžádanější možnost je, dnes si koupit u mě koučink pro sebe, nebo někoho druhého v libovolné délce za cenu 2000 Kč za hodinu a já vám polovinu z té částky schovám na některou z cest, které mám v nabídce. V rámci takové cesty pak můžete využít mé služby zdarma v jakémkoli možném rozsahu. Můžete si ale užít cestu i bez sebevzdělávání.

Vyberte termín školení

Poslat dotaz na lektora

Objednávka školení

Vybraný termín
11.02.2025 - 28.02.2025
Místo konání

Aucland
Nový Zéland
Mapa

169 900,00 Kč
Koncová cena

Školit vás budou

Švecová Denisa

Švecová Denisa

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá jak vzděláváním pro obchodníky, manažery, personalisty a účetní, tak i vedením účetnictví malých a středně velkých firem. Pro tyto firmy zpracovává podnikatelské dotace. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, jejichž týmy mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Je certifikovaná koučka. Vede podnikatelské mastermindové skupiny, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského byznys klubu. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové. Absolvovala čtyřletý sebezkušenostní výcvik Rogerovské psychologie. Koučink s Denisou můžete mít v Prostějově, Olomouci, nebo on-line.