Obchodní dovednosti pomocí užitků

Program kurzu

Vytvoříte si prodejní pomůcky, tzv. „sviňáky" a zjistíte, že pokud jste dostatečně aktivní, důslední a vytrvalí, stane se vám práce v obchodě obrovským koníčkem. Zaměříme se na zvládnutí první činnosti, která obchodníkovi vydělává peníze – na telefonování, stejně jako na úspěšný závěr prodejního rozhovoru, „zázračné" umění říci si o obchod. V neposlední řadě porozumí účastníci kurzu obrovskému významu následné servisní péče o klienta.

Četný trénink. Žádná teorie, lektor obchoduje téměř denně od roku 1991 dosud. Prodával nosorožce v ZOO, stavební spoření, práci pro stavební spořitelnu a posledních 11 let vzdělávání dospělých - nápady, řešení, systém a proaktivitu.

Možnost osobního praktického cvičení po semináři. (Více v medailonku)

V ceně je zahrnut oběd i občerstvení.

Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením , vystavíme vám při odebrání našich služeb potvrzení o náhradním plnění, čímž si můžete naše služby zlevnit až o téměř 63 000 Kč za rok.

Úroveň kurzu 2 – Střední
Časová náročnost 6 hodin

Školit vás budou

Vondra Zdeněk

Vondra Zdeněk

Pan Zdeněk Vondra podniká v oblasti vzdělávání dospělých od roku 2005. Je lektorem a odborným konzultantem pod značkou nábor v praxi. Mezi jeho nejúspěšnější a nejoblíbenější patří kurzy personálního managamentu – tvorba týmů a adaptační procesy. Má více než dvacetiletou praxi v obchodě a v budování vlastní firmy, což mu umožňuje předávat své každodenní zkušenosti i na seminářích prodejních a manažerských dovedností. Zlepšit komunikaci, zvýšit efektivitu a zisk, najít nové kvalitní pracovníky a zavést systém se podařilo, i díky jeho školením, například ve společnostech ČMSS a.s., ČSOB Pojišťovna, Elite Dental Prague, Wüstenrot a.s., HST Vrchlabí, Eurogreen CZ, Schil Dental Clinic Bratislava, Koutný Prostějov a Netpromotion Praha, kde rádi poskytnou kladné i nadšené reference na jeho práci. (Medailonek)