Pohoda aneb klidná mysl v zátěžovém období on-line

Pohoda
aneb klidná mysl v zátěžovém období on-line

Program kurzu

 

 

Klidná mysl v zátěžovém období on-line

 

 

 • Spánková psychohygiena a jak se připravit na následující den

 • Jaký jste chronotyp a kdy je nejvhodnější dělat jakou práci pro vás

 • Hospodaření s energií, náš bio rytmus a jak ho využít

 • Úklid pro vnitřní klid ,  čím začít, jak postupovat

 • Užitečné aplikace pro zjednodušení činností

 • Kontrola mysli – odklánění pozornosti versus  plný fokus

 • Koncentrace – soustředění na podstatu, proč těkáme

 • Home office versus fungování v kanceláři

 • Rodinná pravidla a jejich respektování

 • Uvolnění, přestávky, řád versus chaos, mužský a ženský princip v nás

 • Kde se rodí motivace, jak ji nalézt, když se nám do ničeho nechce

 • Režim a rituály, co pomáhá, co ne

 

Každý účastník tohoto kurzu obdrží dárek od paní Jitky Ševčíkové v podobě možnosti ZDARMA zhlédnout a vyzkoušet si práci v HLADINĚ ALFA.


Mimořádná příležitost!

Pro přiblížení citujeme o HLADINĚ ALFA z webovách stránek paní Jitky Ševčíkové:

 

Většinu dne přemýšlíte, spěcháte, stresujete se a vysilujete. Marně hledáte klid, vyhlížíte vysněné úspěchy. Často zapomínáte, „kde vám hlava stojí“. Jste přehlcení. Postrádáte dobrý pocit z toho, o co se snažíte. Ztrácíte radost z každodennosti.

… ale dá se přeladit!

Mohu vás naučit vědomě se přeladit do hladiny alfa. Do hladiny, v níž se sami od sebe ocitáte nejčastěji těsně před usnutím, po probuzení, při meditaci nebo ve chvíli, kdy se zdánlivě nečinně zahledíte do prázdna. Tehdy jste uvolnění ve svém těle, ale také „v hlavě“. Paměť vykazuje zvýšenou schopnost ukládat a vybavovat si, mysl rychle regeneruje, celý organismus odpočívá a posiluje životní funkce, přirozeně se tvoří endorfiny – hormony dobré nálady a štěstí.

Získáte tím řadu benefitů:

Práce v hladině alfa tak přináší nejen celkové zklidnění, ale také obrovské zdravotní, emoční, znalostní i vztahové benefity. Co se v ní odehrává? Mozkové vlny se v ní zpomalí, a vy můžete beze stresu trénovat lepší paměť, koncentraci, reakce na stres, uvolnění, kreativitu a samozřejmě lépe rozpoznávat vlastní i cizí emoce, urychlit hojení a léčby nebo nastartovat imunitu.

 

Jak bude ON-LINE seminář probíhat ?

Je to snadné.

Den před konáním on-line školení Vám zašleme na e-mail, který uvedete do objednávky, odkaz k přihlášení do webináře, a informaci, jak postupovat.

Spolu s odkazem obdržíte také písemné podklady od lektora, abyste si je mohli vytisknout.

V den konání webináře se kliknutím na odkaz připojíte k vysílání. Doporučujeme tak učinit 10-15 minut předem.

V případě nesnází nás kontaktujte, jsme připraveni Vám pomoci s řešením.

Přihlaste se celým jménem (jménem a příjmením), abychom poznali, že jste to právě Vy.

 

V případě potřeby nás kontaktujte 

Časová náročnost 3 hodin

Školit vás budou

Ševčíková Jitka, MBA

Ševčíková Jitka, MBA

Jitka Ševčíková (1969) vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. Patří mezi vyhledávané lektory, mentory a kouče. Mezi její prestižní klienty patří firmy: Arcelor Mittal, Bayer, Seznam.cz, GE Money bank, Hewlett Packard, Ogilvy Action, Partners, Strabag, Eurovia, Cetelem, Enteria Excalibur City, VUT Brno, Policie ČR a další. V roce 2010 byla v soutěži časopisu Cosmopolitan zvolena První českou prezidentkou. Devět let pracovala ve špičkové IT společnosti v oblasti marketingu a PR. Současně působila v občanském sdružení Dlouhá cesta, zabývajícím se pomocí rodičů po smrti dítěte. Je autorkou celorepublikového filantropického projektu Barevný anděl. Aktivně pomáhá charitativní činností, budováním koncepcí firemní filantropie a pořádáním benefičních akcí. Od roku 2010 lektoruje dovednosti v oblasti emoční inteligence, redukce stresu, komunikačních dovedností, kontramanipulace, time managementu a práci v hladině alfa (snížené mozkové frekvenci). V ČR koordinuje vzdělávací platformu Brillant Brain (www.brillantbrain.com), je i součástí projektů Moudrého podnikání žen (www.moudrepodnikanizen.cz) a Lektorský kruh (www.lektorskykruh.cz). Spolupracuje s Českou televizí, Českým rozhlasem, přednáší na vysokých školách, kongresech a konferencích, publikuje v několika odborných médiích a na webu Psychologie.cz. Pořádá semináře v České republice, v Indonésii, na Filipínách a na Mallorce. Mentoruje a podporuje několik filantropických projektů. Je spoluautorkou knihy S láskou i rozumem (Albatros, C-Press 2015). V současné době připravuje další knihu pro nakladatelství Grada Publishing. Koučink Brno, Praha, Olomouc nebo on-line