Pohoda aneb klidná mysl v zátěžovém období on-line

Pohoda
aneb klidná mysl v zátěžovém období on-line

 

 

Klidná mysl v zátěžovém období on-line

 

 

 • Spánková psychohygiena a jak se připravit na následující den

 • Jaký jste chronotyp a kdy je nejvhodnější dělat jakou práci pro vás

 • Hospodaření s energií, náš bio rytmus a jak ho využít

 • Úklid pro vnitřní klid ,  čím začít, jak postupovat

 • Užitečné aplikace pro zjednodušení činností

 • Kontrola mysli – odklánění pozornosti versus  plný fokus

 • Koncentrace – soustředění na podstatu, proč těkáme

 • Home office versus fungování v kanceláři

 • Rodinná pravidla a jejich respektování

 • Uvolnění, přestávky, řád versus chaos, mužský a ženský princip v nás

 • Kde se rodí motivace, jak ji nalézt, když se nám do ničeho nechce

 • Režim a rituály, co pomáhá, co ne

Objednávka školení

Není třeba volit termín, kurz je dlouhodobý.

 

Každý účastník tohoto kurzu obdrží dárek od paní Jitky Ševčíkové v podobě možnosti ZDARMA zhlédnout a vyzkoušet si práci v HLADINĚ ALFA.


Mimořádná příležitost!

Pro přiblížení citujeme o HLADINĚ ALFA z webovách stránek paní Jitky Ševčíkové:

 

Většinu dne přemýšlíte, spěcháte, stresujete se a vysilujete. Marně hledáte klid, vyhlížíte vysněné úspěchy. Často zapomínáte, „kde vám hlava stojí“. Jste přehlcení. Postrádáte dobrý pocit z toho, o co se snažíte. Ztrácíte radost z každodennosti.

… ale dá se přeladit!

Mohu vás naučit vědomě se přeladit do hladiny alfa. Do hladiny, v níž se sami od sebe ocitáte nejčastěji těsně před usnutím, po probuzení, při meditaci nebo ve chvíli, kdy se zdánlivě nečinně zahledíte do prázdna. Tehdy jste uvolnění ve svém těle, ale také „v hlavě“. Paměť vykazuje zvýšenou schopnost ukládat a vybavovat si, mysl rychle regeneruje, celý organismus odpočívá a posiluje životní funkce, přirozeně se tvoří endorfiny – hormony dobré nálady a štěstí.

Získáte tím řadu benefitů:

Práce v hladině alfa tak přináší nejen celkové zklidnění, ale také obrovské zdravotní, emoční, znalostní i vztahové benefity. Co se v ní odehrává? Mozkové vlny se v ní zpomalí, a vy můžete beze stresu trénovat lepší paměť, koncentraci, reakce na stres, uvolnění, kreativitu a samozřejmě lépe rozpoznávat vlastní i cizí emoce, urychlit hojení a léčby nebo nastartovat imunitu.

 

Jak bude ON-LINE seminář probíhat ?

Je to snadné.

Den před konáním on-line školení Vám zašleme na e-mail, který uvedete do objednávky, odkaz k přihlášení do webináře, a informaci, jak postupovat.

Spolu s odkazem obdržíte také písemné podklady od lektora, abyste si je mohli vytisknout.

V den konání webináře se kliknutím na odkaz připojíte k vysílání. Doporučujeme tak učinit 10-15 minut předem.

V případě nesnází nás kontaktujte, jsme připraveni Vám pomoci s řešením.

Přihlaste se celým jménem (jménem a příjmením), abychom poznali, že jste to právě Vy.

 

V případě potřeby nás kontaktujte 

Časová náročnost 3 hodin

Školit vás budou

Ševčíková Jitka, MBA

Ševčíková Jitka, MBA

23 let působila v korporátním světě a zahraničním obchodě, posledních 9 let v oblasti špičkových informačních technologií, vystudovala ekonomii, marketing, v letech 2006 – 2009 emoční leadership v EU projektu LESK (lektor emočních a sociálních kompetencí). Od roku 2011 lektoruje semináře z oblasti redukce stresu, prevence syndromu vyhoření, techniky zdravého spánku, konflikt management, kultivované komunikace a psychohygieny. Mezi její klienty patří např. T-Mobile, JUST, Bayer, Česká spořitelna, HP Tronic, ETA, Rané péče, Dixons Carphone, Johnsons and Johnsons, Moneta, Ernst and Young, Policie ČR, a další. V roce 2014 byla nominována na Ženu roku a Lektorku roku. V roce 2017 převzala na festivalu Všem ženám ocenění Ostara za celospolečenský přínos. Pořádá semináře v exotických destinacích (Mauricius, Maledivy, Srí Lanka, Indonésie, Filipíny…). Je autorkou celorepublikového projektu Barevný anděl. Aktivně se zabývá charitativní činností, benefičními akcemi. Je spoluautorkou knihy S láskou i rozumem o emoční inteligenci rodičů a dětí (C Press 2015), publikuje v mnoha médiích, spolupracuje s Českou televizí, Českým rozhlasem a s webem psychologie.cz Hostuje v zajímavých podcastech: hladinaalfa.cz/podcasty. Spolu s kolegy založili platformu Family Business Academy pro vzdělávání rodinných a majetných firem.