Prezentační dovednosti pomocí užitků

Program kurzu

Vystavíme stop monotónnímu uspávači hadů, nervóznímu trémistovi i nepřipravenému zmatkaři.

Začneme vybírat ty správné informace, směřující k našemu cíli – prodeji.

Zvládneme nepříjemné zákazníky pomocí asertivity a správného zapojení.

Podíváme se na obchodní vyjednávání a budeme pracovat s třemi proměnnými: mocí, informacemi a časem.

Budeme směřovat k výsledku výhra x výhra.

Naučíme se krásně mluvit o sobě, firmě a produktu, použijeme na to metodu tříminutové výtahové řeči.

Cílem není nic jiného než krátkou prezentací zaujmout, použít dost užitků, nebát se promluvit o úspěších a vizích. Téměř nepřetržitý trénink a zpětná vazba.

Možnost osobního praktického cvičení po semináři. (Více v medailonku)

V ceně je zahrnut oběd i občerstvení.

Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením , vystavíme vám při odebrání našich služeb potvrzení o náhradním plnění, čímž si můžete naše služby zlevnit až o téměř 63 000 Kč za rok.

Hlavní foto kurzu
Úroveň kurzu 1 – Základní
Časová náročnost 10 hodin

Školit vás budou

Vondra Zdeněk

Vondra Zdeněk

Pan Zdeněk Vondra podniká v oblasti vzdělávání dospělých od roku 2005. Je lektorem a odborným konzultantem pod značkou nábor v praxi. Mezi jeho nejúspěšnější a nejoblíbenější patří kurzy personálního managamentu – tvorba týmů a adaptační procesy. Má více než dvacetiletou praxi v obchodě a v budování vlastní firmy, což mu umožňuje předávat své každodenní zkušenosti i na seminářích prodejních a manažerských dovedností. Zlepšit komunikaci, zvýšit efektivitu a zisk, najít nové kvalitní pracovníky a zavést systém se podařilo, i díky jeho školením, například ve společnostech ČMSS a.s., ČSOB Pojišťovna, Elite Dental Prague, Wüstenrot a.s., HST Vrchlabí, Eurogreen CZ, Schil Dental Clinic Bratislava, Koutný Prostějov a Netpromotion Praha, kde rádi poskytnou kladné i nadšené reference na jeho práci. (Medailonek)