Realitní shaker - jak investovat do nemovitostí s výnosem

Program kurzu

Celodenní seminář, kde se naučíte, jak vytvořit neomezený systém nákupu investičních nemovitostí, kde je hledat pod cenou, jak je zafinancovat, jak si vybrat spolehlivé nájemníky a mnoho dalšího.

Pronájem bytů je výborná investice, pokud však víte, jak řídit riziko...dobře znáte danou lokalitu, víte jak byt koupit pod cenou, jak ho efektivně spravovat a na co si dát pozor při pronájmu.

NA INTERAKTIVNÍM SEMINÁŘI ZÍSKÁTE všechny potřebné informace a návod k tomu, abyste BEZ OBAV mohli začít nakupovat a pronajímat nemovitosti SAMI bez cizí pomoci:

1. Jak poznat a najít investici, která se Vám bude sama splácet a ještě Vám bude měsíčně vydělávat pasivní příjem.
2. Krok po kroku se naučíme, jak efektivně vyhledávat nemovitosti (včetně těch pod cenou), na co si dát pozor a v čem je rozdílný přístup investora při koupi a prodeji.
3. Jak byt co nejrychleji pronajmout a přitom získat dobrého nájemníka, který bude pravidelně platit nájem.

(Konkrétní témata a více info na www.realitnishaker.cz/seminare.)

Pro zájemce možnost stát se členem VIP komunity (pravidelné informace ze světa realit, sdílení zkušeností a ověřených kontaktů, setkávání podobně smýšlejících lidí atd).

Realitní shaker na FB: https://www.facebook.com/investovani.do.nemovitosti

Hlavní foto kurzu
Úroveň kurzu 1 – Základní
Časová náročnost 7 hodin

Školit vás budou

Mgr. Kubasová Nela

Mgr. Kubasová Nela

Pořádá semináře, ve kterých lidem ukazuje cestu, jak eliminovat riziko při koupi investičního bytu a zároveň si zajistit dvoumístný výnos! Investování se věnuje od roku 2010, kdy se sama stala aktivní investorkou. Díky svým obchodním zkušenostem, které získala především jako manažerka ve významné nadnárodní společnosti, a svým znalostem z VŠ studia ekonomie Vám může nabídnout profesionalitu, zkušenosti ve vyjednávání a férový přístup. Jednou ze svých hodnot považuje zlepšování povědomí veřejnosti o finanční a investiční gramotnosti, proto například pořádá bezplatný cashflow klub, kde lidem ukazuje, jak mohou pozitivně ovlivnit svůj tok peněz. Podle jejího názoru není nebezpečné investovat, nebezpečné je být finančně negramotný. Doučuje ruštinu online přes skype. Má složenou magisterskou zkoušku z odborné ruštiny a tlumočení, 7 měsíční stáž v Rusku a taktéž 4 roky pracovala pro ruskou společnost.