Srí Lanka - sebepoznávací, transformační seminář

Srí Lanka
sebepoznávací, transformační seminář

Program kurzu

V rámci semináře máte po celou dobu k dispozici skvělé lektory, terapeuty a průvodce.

Čeká vás velká cesta sebepoznání, proložená pohybovými aktivitami a nkolik apřekvapeními. Ovládnete principy šťastného života. Budete pracovat s vědomím a podvědomím, proniknete do tajů práce v kvantovém poli.

Byla by škoda být na Srí Lance a zabývat se jen sami sebou, proto jsme pro vás do našeho semináře vložili dva nevšední výlety, na kterých vystoupíte ze své komfortní zóny. Naučíte se posouvat své vlastní limity. Užijete si také pravou ajurvédskou masáž která vás skvěle nastartuje.

Resort se nachází na osamělé panenské pláži v tropické zahradě s palmami, přímo uprostřed zeleně, kde můžete potkat nejrůznější druhy zvířat. Pokud patříte k milovníkům dovolené ve stylu Robinsona Crusoa, je toto místo pro vás jako stvořené. Kapacita resortu je uzpůsobená pro 34 osob a vy si zde můžete užít opravdový klid a pohodu.

Aby vám opravdu nic nechybělo, k dispozici vám bude po celou dobu pobytu český manažer. Místní kuchařka se zase postará o autentické kulinární zážitky. Ochutnáte perly místní kuchyně, kvalitní úpravu ryb i mořských plodů.

Den 1
Odlet z Prahy do Kolomba

Den 2
Přílet do Kolomba, přesun do letoviska, ubytování.

Den 3
Relax a odpočinek po cestě, ayurvédská masáž, seznámení se s okolím.

Večer zahájení semináře. Seznámení s lektory a s podrobným programem.

Den 4
Pokračování semináře: To nejlepší z 5ti technik, pomocí kterých se stanete tvůrci svého života s Pavlem.

Den 5
Celodenní výlet za slony do Minneriya safari

Cestou v rámci sebepoznání vystoupíte krátce z komfortní zóny. Večer kruhová reflexe.


Den 6
Pokračování semináře: Intuitivní konstelace na vaše témata s Denisou

Den 7
Pokračování semináře: Práce v kvantovém poli, jak žít vědomý život s Pavlem.

Den 8
Pozorování delfínů a velryb. Plejtvák obrovský je největším tvorem, který kdy žil na Zemi. Jedním z míst, kde ho můžete spatřit na vlastní oči, je ostrov Srí Lanka.

Večerní imaginace, která pracuje s prožitky tohoto dne s Denisou

Den 9
Pokračování semináře: Procvičování technik MI5M s Pavlem, večer konstelace s Denisou

Den 10
Pokračování semináře: Kvantování s Pavlem, večer konstelace s Denisou.

Den 11
Ceodenní úkol k uzavření semiáře. Večer uzavření semináře.

Den 12
Volný den plný relaxace u moře.  Večer rozloučení.

Den 13
Přesun do Kolomba na letiště a odlet do Prahy.

Den 14
Přílet do Prahy.

Proč se zúčastnit školení na Srí Lance?

Pomůžeme vám vyznat se v mnoha technikách, které nabízí zhodnocení vašeho života.

My všichni, kteří vás budeme provázet tímto seminářem, jsme si prošli mnoha kurzy a učeními, každý z nás jinými, stálo nás to hromadu času. Byl to krásný a dobře investovaný čas, nepočítá se však ve dnech, ale v letech. My vám teď, během dvou týdnů, předáme všechno podstatné z každé techniky kterou ovládáme a která stála za to, si ji osvojit. Vy si pak z těch. již námi vybraných, budete moci sami vybrat a osvojit praktiky takové techniky, která je pro vás nejpřijatelnější.

Jen malý nástin toho, co vás čeká:

Práce v kvantovém poli

Imaginace

Sufijské cvičení

Konstelace

Techniky dle Mirzakarima Norbekova

Mastermindy

Proč právě Srí Lanka?

Nakoupit na další rok zásoby čaje, projet se v Tuk-tuku, popít něco kokosového mléka přímo z ořechů, pohladit si slona

A také, abyste se dostatečně odpojili od svých starostí. Cílem tohoto semináře je, naučit se maximálně využívat svých schopností ve svůj prospěch, to však neuděláte, pokud se vám nepodaří všechno na 14 dní necht doma, abyste mohli být fyzicky i psychicky tady a teď.

Vy konečně zažijete, co je to myslet jen na sebe, nechat se rozmazlovat třeba ajurvédskou masáží, pohladit si slona, zblízka uvidět delfíny a velryby, nebo se proletět na laně nad hlubokou roklí.

CENA 45 000 Kč ZAHRNUJE

 • Letenku Praha – Kolombo – Praha
 • Vnitrostátní přesum na místo pobytu
 • Ubytování ve školícm středisku hned u páže
 • Plnou penzi
 • Intenzivní seminář, který změní váš pohled na život
 • Výet v otevřených džípech do rezervace slonů
 • Ayurvédská masáž
 • Vlet za delfíny a velrybami
 • Zákonné pojištění CK
 • Celé školení je zajistěno cestovní kanceláří Siam travel.
P O Z O R ! ! !    Pokud vezmete na tuto báječnou cestu manžela, manželku, potomka, rodiče, prarodiče, nebo sourzence, dostanete slevu na tohoto příbuzného 5 000 Kč!
CENA NEZAHRNUJE
 • Soukromé cestovní pojištění
 • Pojištění proti stornu zájezdu
 • Povinné testování

Školit vás budou

Švecová Denisa

Švecová Denisa

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá jak vzděláváním pro obchodníky, manažery, personalisty a účetní, tak i vedením účetnictví malých a středně velkých firem. Pro tyto firmy zpracovává podnikatelské dotace. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, jejichž týmy mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Je koučka. Vede mastermindové skupiny začínajících podnikatelek, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského byznys klubu. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové. Absolvovala čtyřletý sebezkušenostní výcvik Rogerovské psychologie. Koučink Prostějov, nebo on-line

Ing. Ponížil Pavel, Ph.D.

Ing. Ponížil Pavel, Ph.D.

Pavel se zaměřuje na výzkum v oblasti vzdělávání a jeho úzká místa. Aktuálně realizuje školení osobního rozvoje metodou Mi5M (www.mi5m.com), kterou postavil na letitých zkušenostech z pěti metod. Je také autorem metody Imitum (www.imitum.com), která dokáže naučit cizí jazyk za 1 rok. Pavel vymyslel a vytvořil univerzální vzdělávací online platformu (vytváření kurzů, plánování výuky a samotná výuka studentů). Má také zkušenosti z přednáškové činnosti jak na kurzech, tak i na školách, workshopech a odborných seminářích. Pavel je autorem několika publikací, jako například „Jak si nastavit šťastný život“, „Jak se naučit anglicky za 1 rok“ či „Zdraví aneb zdravý člověk má tisíce přání“. Před tím působil jako manager a analytik několika společností v oblasti informačních technologií.