Time Management IV. generace (2 denní seminář)

Program kurzu

Time Management IV. generace (2 denní seminář)

18. - 19. 2. 2014 - Business centrum, Ovocný trh 572/11, 110 00 Praha 1

Lektor: Jitka Ševčíková, MBA

Obsah semináře:
Sebepoznání - Režim mysli versus různé činnosti, Plné soustředění bez únavy, Jak využívat podvědomí, Vždy vytvořit možnost volby, 3 překračované zákony mysli
Vedení - Jak poznat ty pravé priority, Proč silné vnitřní  vize a nadhled překonávají problémy, Jak nebýt ve vleku ostatních, 5 parametrů pro splnění požadovaných činností, Jak obnovit rovnováhu mezi prací a soukromím
Řízení - Proč neplníme předsevzetí, Jak na chaos a časový stres, Model pomůcky pro plánování, Jak na nepříjemné práce.

Cíle semináře:      
Naučit se  využívat plné soustředění bez únavy a stresu (flow)
Vedení sama sebe – proč cíle stresují a priority pomáhají
Sebe řízení – naučit se držet pevně své „kormidlo“ a hlídat „kompas v nás“
Konec prokrastinace (chorobného odkládání úkolů a povinností)
Umět delegovat  a naučit se rozlišovat úkoly na naléhavé, důležité, operativní
Znát praktické nástroje osobního rozvoje k větší efektivitě, motivaci, produktivitě
Uvědomit si vliv skupinové atmosféry na pracovní výkon, týmová kooperace.

Program 1. dne:
8:00-9:00 - Prezence, 9:00-16:00 - Školení - přestávky určí přednášející
Zahájení a představení semináře, Účastníků i lektorky, Základní role a hodnoty při hospodaření s časem, Začátek dne, Praktiky pro efektivní práci během dne, Debordelizace hlavy.
Program 2. dne:
9:00-16:00 - Školení - přestávky určí přednášející
Zahájení a představení programu 2. dne, Rozhodovací paralýza, Sebemotivace, Osobní a skupinová vize, Efektivní time management jako antistresogenní činitel.

Cena zahrnuje 2x oběd, celodenní občerstvení, písemné materiály.
Cena nezahrnuje ubytování, které je možné v případě zájmu zajistit v místě konání školení.

 

   

Úroveň kurzu 1 – Základní

Školit vás budou

Jitka Ševčíková, MBA

Jitka Ševčíková, MBA

Jitka Ševčíková (1969) vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. Patří mezi vyhledávané lektory, mentory a kouče. Mezi její prestižní klienty patří firmy: Arcelor Mittal, Bayer, Seznam.cz, GE Money bank, Hewlett Packard, Ogilvy Action, Partners, Strabag, Eurovia, Cetelem, Enteria Excalibur City, VUT Brno, Policie ČR a další. V roce 2010 byla v soutěži časopisu Cosmopolitan zvolena První českou prezidentkou. Devět let pracovala ve špičkové IT společnosti v oblasti marketingu a PR. Současně působila v občanském sdružení Dlouhá cesta, zabývajícím se pomocí rodičů po smrti dítěte. Je autorkou celorepublikového filantropického projektu Barevný anděl. Aktivně pomáhá charitativní činností, budováním koncepcí firemní filantropie a pořádáním benefičních akcí. Od roku 2010 lektoruje dovednosti v oblasti emoční inteligence, redukce stresu, komunikačních dovedností, kontramanipulace, time managementu a práci v hladině alfa (snížené mozkové frekvenci). V ČR koordinuje vzdělávací platformu Brillant Brain (www.brillantbrain.com), je i součástí projektů Moudrého podnikání žen (www.moudrepodnikanizen.cz) a Lektorský kruh (www.lektorskykruh.cz). Spolupracuje s Českou televizí, Českým rozhlasem, přednáší na vysokých školách, kongresech a konferencích, publikuje v několika odborných médiích a na webu Psychologie.cz. Pořádá semináře v České republice, v Indonésii, na Filipínách a na Mallorce. Mentoruje a podporuje několik filantropických projektů. Je spoluautorkou knihy S láskou i rozumem (Albatros, C-Press 2015). V současné době připravuje další knihu pro nakladatelství Grada Publishing.