To nejlepší z ARMÉNIE s koučinkem

To nejlepší z ARMÉNIE
s koučinkem

Na seminářích s AldEkonem vyděláte hned třikrát

Poprvé, když kupujete cestování v kombinaci s koučinkem
Podruhé, když zavedete do praxe poznatky získané koučinkem zaměřeným například na delegování.
Potřetí, když budete platit daně, tentokrát už opravdu jen za to, za co opravdu musíte.

Budu s vámi konzultovat přímo vaše podnikání, naplánujeme společně konkrétní kroky, které povedou ke změně k lepšímu.
Následně po návratu do republiky s vámi budu pokračovat v zavedení změn do praxe, povedu vás ještě několik měsíců.

1. den   - setkání účastníků zájezdu na letišti Václava Havla v Praze, odlet v podvečerních hodinách do Jerevanu s jedním přestupem v Evropě (plánováno ve Varšavě)

2. den - přílet do Jerevanu v brzkých ranních hodinách, transfer do hotelu k odpočinku (zajištěn hotel hned po příjezdu z letiště a snídaně v hotelu), odpolední okružní jízda městem a prohlídka nejkrásnějších míst tohoto starobylého centra Arménie. Prohlídka města s průvodcem nás zavede k Matenadaranu - jedna ze světově nejproslulejších starověkých knihoven, která se pyšní nádhernými exponáty starověké literatury, ale také překrásnými miniaturními freskami... Prohlídka parku „Vítězství“ s nádherným výhledem na celé město se sochami Davida a Matky Arménie. Další prohlídka nás zavede ke „Kaskádovému komplexu“, budově státní opery. Závěrem dne budeme mít možnost ochutnat pravý arménský koňak v palírně ArArAt Brandy, která produkuje skvělý koňak již od roku 1887. Cestou zpět do hotelu procházka po Severním bulváru a náměstí Republiky a prohlídka zpívající fontány. Nocleh.

Objednávka školení

Není třeba volit termín, kurz je dlouhodobý.

Je nám líto, ale není dostupný žádný termín.

3. den   - po snídani se vydáme do podhůří Araratu. Cestou zastávka na fotografie u oblouku Charents s nádherným výhledem na Ararat. Prohlídka chrámu Garni, který byl postaven v pohanské éře Arménie králem Tr´dat v prvním století a zasvěcen bohu slunce. Chrám se stal od roku 301, kdy Arménie přestoupila na křesťanství, letním sídlem králů, a proto můžeme v blízkosti chrámu obdivovat pozůstatky královského paláce, zejména nádhernou dochovanou mozaiku královských koupelí. Poté se přesuneme k nádhernému rituálu pečení Arménského chleba zvaného Lavash (rituál zapsán v roce 2014 do UNESCO). Odpoledne budeme trávit v dalším architektonickém skvostu Arménie - ve středověkém klášteře Geghard (UNESCO), který je snad nejkrásnějším příkladem arménské středověké architektury 12. století. Večer návrat do Jerevanu do našeho hotelu a nocleh.  

V průběhu dne budou probíhat první koučovací sezení.

4. den   - po dobré snídani započne další putování, tentokráte do údolí květů k městu Tsaghkadzor, které je nejslavnějším arménským zimním střediskem ve východní části Teghenských hor. Z lanovky budeme mít nejlepší výhled na nádhernou přírodu plnou zeleně, alpských květů a vrcholky okolních hor. Dalším programem tohoto dne bude prohlídka kláštera Kecharis a cesta k nejdelšímu Kavkazskému vulkanickému jezeru Sevan, které leží v nadmořské výšce 1.900 m n.m. chráněné vrcholky hor vyššími než 3.000 m n.m. Na břehu jezera budeme odpoledne obdivovat klášter Sevanavank z roku 874, který byl vystavěn na počest královy dcery Mariam. Večer návrat do hotelu v Jerevanu a nocleh.

V průběhu dne budou probíhat dalšíí koučovací sezení.

5. den   - po snídani dobře vyspaní se vydáme jen půlhodinovou cestou do místa zvaného „Arménský Vatikán“, do duchovního centra země k jednomu z nejzajímavějších chrámů na světě - Eschmiadzin. Tento chrámový komplex je sídlem arménského patriarchy, hlavy arménské apoštolské církve. V místním „Vatikánu“ navštívíme katedrálu Zvartnots (UNESCO) s překrásnými freskami rodiny Hovnatanyů, muzeum zvané pokladnice Echmiadzinu s mimořádně cennými exponáty - svaté kopí, Noemova archa (kterou hledal patriarchát Hakob ve 4. století na vrcholcích Araratu). Odpoledne se vrátíme do Jerevanu, volný večer k procházkám a nákupům, nocleh.

Odpoledne budou probíhat další koučovací sezení.

6. den   - dnes se po snídani vydáme do Ashtarak, přímo pod horu Ararat ke klášteru Khor Virap, který je nejvýznamnějším poutním místem Arménie. Na tomto místě byl uvězněn Sv. Gregory na konci třetího století a o 14. století později zde byl vystavěn skvostný klášter s nejkrásnějšími výhledy na Ararat. Poté se přesuneme do městečka Alidzor odkud se vydáme ke kostelu Noravank (sídlo středověkých arménských umělců) a budeme pokračovat k architektonickému skvostu oblasti - klášteru Tatev, který býval nejbohatším středověkým klášterem v Arménii. Nepřekonatelná pevnost Tatev byla důležitým náboženským centrem, ale také strategickým místem královské dynastie Syunik s několika tajnými podzemními cestami. Cestu je možno absolvovat pěšky nebo lanovkou. Návrat do Jerevanu do našeho hotelu, nocleh.

V průběhu dne budou probíhat další koučovací sezení.

7. den - po snídani se vydáme do archeologické oblasti, která hrála neopomenutelnou roli v dějinách země. Cestou k pevnosti Amberd navštívíme kostelíček Karmravor (kterému se říká také červený kostelík), jeden z nejmenších, ale nejlépe zachovalých kostelíků byzantské doby. Poté budeme pokračovat k pevnosti Amberd. Již v době bronzové zde stála malá kamenná osada, která chránila zemi před vpády nájezdníků. Současná pevnost byla budována již od dob římských a přes křesťanské období se rozvinula až do současné rozlohy. I z této historické památky budeme mít nádherné pohledy na okolní krajinu a všudypřítomná pohoří. Poslední zastávkou tohoto dne bude vesnička Oshakan, ve které Vás okouzlí neopakovatelná atmosféra, ve které se přítomnost kloubí s minulostí, tradicemi, kulturou, výborným jídlem a vínem. Večer se vrátíme do Jerevanu. 

V průběhu dne budou probíhat poslední koučovací sezení.

8. den   - po snídani volný den v Jerevanu nebo fakultativně celodenní výlet po památkách UNESCO. Vydáme se do severní části země do pohoří Tavush, které je na hranicích Gruzie, Arménie a Azerbajdžánu. Zde navštívíme skvosty této oblasti, klášter Haghpat z 10. století, který leží nad řekou Debed v regionu Lori a klášter Sanahin, který je obklopen starobylou vesnicí. Budeme obdivovat nejen středověkou architekturu, ale také nádherné scenérie místních hor, kaňonů a údolí řek. Cestou zpět do Jerevanu, která potrvá asi 2 hodiny si budeme ještě povídat o životě v dnešní Arménii. Večer bude ještě čas na poslední nákupy suvenýrů a individuální procházku v centru Jerevanu.

9. den   - brzy ráno transfer na letiště a odlet do Prahy s jedním přestupem. Předpokládaný přílet do Prahy kolem 10. hodiny dopolední.

 

Cena zahrnuje: leteckou přepravu Praha – Jerevan – Praha (s jedním přestupem), letištní taxy a příplatky, transfery klimatizovaným mikrobusem, 7 x ubytování ve dvoulůžkových pokojích v hotelu kat. **** se snídaněmi (předpokládáme hotel Ani Central****), služby česky mluvícího průvodce v průběhu pobytu v Arménii, pojištění CK ve smyslu zák. 159/99 Sb., vstupy do navštívených objektů. koučink s Denisou.

 

Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění storna a připojištění COVID + 123,- Kč/os./den, služby nad rámec programu – ochutnávka brandy Ararat cca 10,- Euro na osobu, lanovka na Tatever cca 20,- Euro za osobu za oba směry, obědy, večeře, spropitné, výlet na server Arménie + cca 60,- Euro/os.

 

Příplatky: jednolůžkový pokoj + 7.990,- Kč/pobyt

 

Cestu zašťiťuje CK BONTON

Školit vás budou

Švecová Denisa

Švecová Denisa

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá jak vzděláváním pro obchodníky, manažery, personalisty a účetní, tak i vedením účetnictví malých a středně velkých firem. Pro tyto firmy zpracovává podnikatelské dotace. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, jejichž týmy mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Je certifikovaná koučka. Vede podnikatelské mastermindové skupiny, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského byznys klubu. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové. Absolvovala čtyřletý sebezkušenostní výcvik Rogerovské psychologie. Koučink s Denisou můžete mít v Prostějově, Olomouci, nebo on-line.