Vedení a koučink pro manažery a vedoucí - 16 hodin

Program kurzu

9. 6. 2017 (6 hodin) a 23. 6. 2017 (6 hodin)

Lektor: PhDr. Alena Přidalová

Naučíme Vás

  • Jak vést lidi, aby dělali to, co chcete Vy a přitom to chtěli i oni sami
  • Lépe pochopit vlastní manažerský styl
  • Zvýšit výkonnost a angažovanost pracovníků

(Pozn.: Víte, že aktuální průzkumy ukazují, že společnosti, kde se při vedení lidí aplikuje koučovací přístup, mají o 50% více vrcholně angažovaných a motivovaných zaměstnanců?)

Obsah kurzu:

  1. Rozdíl mezi „klasickým" vedením a koučovacím stylem vedení
  2. Výhody koučovacího stylu v praxi, i jeho limity
  3. Kde a jak využít koučovací styl – při řízení výkonu, motivování, hodnocení, rozvoji pracovníků
  4. Způsob používání různých koučovacích nástrojů při vedení lidí
  5. Trénink koučovacích rozhovorů

 

26. 6. 2017 - 4 hodiny

Lektor: Denisa Švecová

Závěrečný mastermind

Poslední den může proběhnout písemné ověření získaných znalostí či praktické ověření nabytých dovedností.

 

Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením , vystavíme vám při odebrání našich služeb potvrzení o náhradním plnění, čímž si můžete naše služby zlevnit až o téměř 63 000 Kč za rok.
Hlavní foto kurzu
Úroveň kurzu 1 – Základní
Časová náročnost 16 hodin

Školit vás budou

PhDr. Alena Přidalová

PhDr. Alena Přidalová

Téměř 20 let působím v oblasti vzdělávání, poradenství a podnikání. Jsem majitelkou a manažerkou vzdělávací a poradenské společnosti OLOMOUC TRAINING CENTRE, jejímž prostřednictvím se svým klientům snažím pomáhat jako poradkyně a koučka rozvíjet jejich potenciál a schopnosti, které je povedou k jejich profesnímu i osobnímu růstu, úspěchu a seberealizaci. A to nejen pro svůj vlastní prospěch a spokojenost, ale i pro užitek lidí, kteří s nimi spolupracují a pro přidanou hodnotu společnosti, ve které žijí.

Denisa Švecová

Denisa Švecová

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá vzděláváním pro obchodníky a manažery, personalisty a účetní, vedením účetnictví malých a středně velkých firem a zpracovávání podnikatelských dotací. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, které mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Vede mastermindové skupiny začínajících podnikatelek, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského klubu BforB. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové – zakladatelky klubu Moudrého podnikání žen a majitelky firmy Expertis v Praze.