Vedení a koučink pro manažery a vedoucí - 16 hodin

Program kurzu

9. 6. 2017 (6 hodin) a 23. 6. 2017 (6 hodin)

Lektor: PhDr. Alena Přidalová

Naučíme Vás

  • Jak vést lidi, aby dělali to, co chcete Vy a přitom to chtěli i oni sami
  • Lépe pochopit vlastní manažerský styl
  • Zvýšit výkonnost a angažovanost pracovníků

(Pozn.: Víte, že aktuální průzkumy ukazují, že společnosti, kde se při vedení lidí aplikuje koučovací přístup, mají o 50% více vrcholně angažovaných a motivovaných zaměstnanců?)

Obsah kurzu:

  1. Rozdíl mezi „klasickým" vedením a koučovacím stylem vedení
  2. Výhody koučovacího stylu v praxi, i jeho limity
  3. Kde a jak využít koučovací styl – při řízení výkonu, motivování, hodnocení, rozvoji pracovníků
  4. Způsob používání různých koučovacích nástrojů při vedení lidí
  5. Trénink koučovacích rozhovorů

 

26. 6. 2017 - 4 hodiny

Lektor: Denisa Švecová

Závěrečný mastermind

Poslední den může proběhnout písemné ověření získaných znalostí či praktické ověření nabytých dovedností.

 

Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením , vystavíme vám při odebrání našich služeb potvrzení o náhradním plnění, čímž si můžete naše služby zlevnit až o téměř 63 000 Kč za rok.
Hlavní foto kurzu
Úroveň kurzu 1 – Základní
Časová náročnost 16 hodin

Školit vás budou

PhDr. Přidalová Alena

PhDr. Přidalová Alena

Téměř 20 let působím v oblasti vzdělávání, poradenství a podnikání. Jsem majitelkou a manažerkou vzdělávací a poradenské společnosti OLOMOUC TRAINING CENTRE, jejímž prostřednictvím se svým klientům snažím pomáhat jako poradkyně a koučka rozvíjet jejich potenciál a schopnosti, které je povedou k jejich profesnímu i osobnímu růstu, úspěchu a seberealizaci. A to nejen pro svůj vlastní prospěch a spokojenost, ale i pro užitek lidí, kteří s nimi spolupracují a pro přidanou hodnotu společnosti, ve které žijí.

Švecová Denisa

Švecová Denisa

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá jak vzděláváním pro obchodníky, manažery, personalisty a účetní, tak i vedením účetnictví malých a středně velkých firem. Pro tyto firmy zpracovává podnikatelské dotace. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, jejichž týmy mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Je koučka. Vede mastermindové skupiny začínajících podnikatelek, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského byznys klubu. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové. Absolvovala čtyřletý sebezkušenostní výcvik Rogerovské psychologie. Koučink Prostějov, nebo on-line