BALI - sebepoznávací seminář

BALI
poznávací a sebepoznávací seminář

Program kurzu

Nalezněte svůj ráj

Nechte se zavést nejen do zákoutí krásného a magického ostrova uprostřed Indického oceánu, který vás okouzlí především svými tradicemi, šamany, magickou kulturou a vírou v Bohy i Démony. Ale také do zákoutí vlastního srdce, mysli i duše. To vše v interakci s přírodními krásami ostrova, unikátními setkáními s místními léčiteli, tradiční kulturou a kuchyní a sebepoznání pod vedením Denisy Švecové.

Tato cesta je koncipována jako pobytová, poznávací a sebepoznávací. Je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků a relaxace uprostřed rýžových polí i u oceánu.

Seminář ti umožní vidět věci jinak.

Mastermind ti dá pohled na tvou situaci, problém či úkol, z venku. Všechny mozky z celé skupiny se spojí, aby vyřídily tvou zakázku.

Imaginace ti ukáže, co si o tom myslí tvé podvědomí.

Konstelace z tebe udělá diváka tvého vlastního života a ty sám jen pozoruješ situaci z jiného úhlu, než jsi byl dosud zvyklý.

Co na naší cestě zažijete a uvidíte:

 ▪ Seminář s Denisou Švecovou

       - mastermindy

       - imaginace

       - konstelace

       - a mnoho dalšího..

▪ Nádhernou přírodu ostrova Bali a návštěvu divokého ostrova Nusa Penida

▪ Tradiční místní rituály a návštěvu vědmy

▪ Projížďka na kolech tradičními vesnicemi a rýžovými políčky

▪ Relaxaci uprostřed zeleně i u moře...

Den 1

Setkání na letišti a společný let na Bali

Den 2

Přílet na Bali. Přejezd do příjemného přímořského letoviska Sanur, vzdáleného od letiště přibližně 30 minut. Zde přenocování v hotelu u pláže 1 noc Ukázaka hotelu ZDE. Toto milé přímořské letovisko je jako stvořené pro odpočinek po dlouhé cestě.

Den 3

Ráno krátký přesun do přístavu a poté cca 30 min rychlolodí na ostrov Nusa Penida, který je stále ještě přírodním rájem na zemi. Ostrůvek je omýván křišťálovou vodou a je pozvánkou k relaxaci a odpočinku na těle i na duši. V oblasti Crystal Bay si dopoledne užijeme odpočinek a koupání na písečné pláži. Ubytujeme se v krásném hotelu přibližně 10 minut od Crystal Bay. Zde pobydeme 3 noci: Ukázka ZDE.

Den 4

Dopoledne šnorchlovací výlet. Ponoříme se mezi barevné korálové zahrady, setkáme se s mořskými obřími želvami a užijeme si jízdu mezi malebnými ostrůvky. Pokud budeme mít štěstí, objevíme i nádherné manty, které jsou zde téměř celýrok k vidění. Poté navštívíme přírodní úkazy a nádherné scenérie na západě ostrova - útesy Broken Bay a lagunu se slanou vodou v útesu nad mořem Angels Billabong.

Den 5

Výlet na východní část ostrova - navštívíme chrám Pura Penataran Ped, kde se odehrávají významné ceremonie, věhlasný jeskynní chrám Goa Giri Putri, a budeme odpočívat na nádherné pláži Atuh Beach, která je obklopená rozeklanými útesy.

Den 6

Ráno a večer program s Denisou. Dopoledne relaxace u bazénu v hotelu nebo na pláži v Crystal Bay. Po poledni přejezd zpět na Bali, do centra ostrova do městečka UBUD. Zde se ubytujeme v krásném centru ANANDA COTTAGES uprostřed rýžovišť. Zde budeme ubytováni 5 nocí. Součástí pobytu zde je plná penze.

Den 7

Ráno a večer program s Denisou. Relaxace u bazénu. Možnosti relaxačních a léčebných masáží /nejsou součástí ceny zájezdu/ Celý den odpočinek.

Den 8

Ráno a večer program s Denisou. Podíváme se dnes na ostrov z jiného úhlu pohledu. Čeká nás nenáročný výlet na kolech od nádherné sopky Batur. Cestou přes pomerančové sady, rýžová pole a vesnice uvidíme každodenní život a trochu ostrov „nasajeme“ i jinými smysly.

Den 9

Ráno krásná procházka po Campuhan Ridge s kouzelnými výhledy do krajiny. Celý den volno v městečku UBUD. Pro zájemce návštěva místní vědmy a léčitelky s možností očistné ceremonie MELUKAT. / cena není součástí ceny zájezdu/ Večer program s Denisou.

Den 10

Pro zájemce krásný výlet na raftu v úžasné přírodě. Nebo možnost zkusit vařit místní pokrmy v nedaleké organické farmě. Večer program s Denisou.

Den 11

Ráno a večer program s Denisou. Dopoledne přejezd k oceánu na východní pobřeží do rybářské vesnice AMED. Po cestě zastávka na romantických vodních zahradách Tirta Gangga. Ubytování v kouzelných bungalovech přímo u moře v hotelu GOOD KARMA. Zde relaxace u moře 3 dny.

Den 12

Ráno a večer program s Denisou. Odpočinek u moře. Koupání, šnorchlování.

Den 13

Ráno a večer program s Denisou. Odpočinek u moře. Koupání, šnorchlování. Pro zájemce možnost navštívit místního věštce.

 

Kompletní uzavření semináře

Den 14

Dopoledne relaxace u moře. Odpoledne odjezd na letiště a let zpět do Prahy.

Den 15

Přílet do Prahy

Cena 38.900,- Kč zahrnuje:

Ubytování se snídaní v hotelech standardu standardu 3*** a 4****

7 nocí ubytování s plnou penzí v centru v Ubudu

Program s Denisou Švecovou

Veškerý nabízený program a vstupy

Veškerý transport v rámci programu

Česky mluvícího průvodce a zákonné pojištění CK

 

Cena nezahrnuje:


Letenku Praha – Bali – Praha /obvykle se pohybuje od 16ti do 24tis Kč – dle termínu zakoupení letenky

Soukromé cestovní pojištění Ubytování v jednolůžkovém pokoji / možné dokoupit za příplatek 13.900,-Kč/

Nápoje, Obědy a večeře na 7 dní pobytu

(doporučené kapesné cca 450 Kč na den)

 

Odkaz na CK MANDALA

Školit vás budou

Švecová Denisa

Švecová Denisa

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá vzděláváním pro obchodníky a manažery, personalisty a účetní, vedením účetnictví malých a středně velkých firem a zpracovávání podnikatelských dotací. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, které mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Vede mastermindové skupiny začínajících podnikatelek, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského klubu BforB. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové – zakladatelky klubu Moudrého podnikání žen a majitelky firmy Expertis v Praze.

Video