Efektivní schůzky a porady

Program kurzu

Kolik našeho času trávíme na schůzkách a poradách? Už se vám někdy stalo, že jste si na jejich konci řekli "přehlídka ztraceného času"? Staňte se mistry v efektivním vedení schůzek a porad. Ušetříte čas sobě i druhým, vyřešíte vše co potřebuejte a lidé se budou těšit na setkání s vámi.

 

Určeno pro:

Manažery, obchodníky a pro každého, kdo chce efektivně komunikovat s lidmi.

 

Cíl školení:

  • efektivně vést schůzky a porady k dosažení cíle
  • zdokonalení v komunikačních a prezentačních dovednostech
  • prevence a řešení obtížných situací na schůzce či poradě

 

Obsah školení:

Co je to efektivní komunikace co je pro ni důležité
Různé typy schůzek a porad
Příprava - základ pro naplnění cíle schůzky či porady
Struktura schůzky - obchodní schůzka, schůzka pracovní (s kolegou, podřízeným, nadřízeným), PPP (před, při, po)
Struktura porady (PPP - před, při, po)
Obtížné situace - prevence a řešení (konflikty, námitky, pozdní příchody, vyrušování, nepozornost, neplnění dohod aj.)

 

V ceně je zahrnut oběd i občerstvení.
Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením , vystavíme vám při odebrání našich služeb potvrzení o náhradním plnění, čímž si můžete naše služby zlevnit až o téměř 63 000 Kč za rok.

Hlavní foto kurzu

Školit vás budou

Ing. Fialová Hana

Ing. Fialová Hana

Jako lektor, trenér, mentor, facilitátor a kouč sama vytváří a realizuje semináře, workshopy, kurzy či individuální rozvoj pro pracovníky různých profesí i pozic. Od technických, administrativních až po manažerské pozice. Ve firmách strojírenských, obchodních, personálních či finančních. Pracuje i jako soukromý kouč. Zaměřuje se především na osobnostní rozvoj a to v oblasti sebepoznání a sebeobjevování, efektivní, respektující a profesionální komunikace, efektivního využití „životního“ času, vedení lidí a týmů. Jejím životním koníčkem je také tanec, kterému se sama věnuje a zároveň působí jako mentální kouč v oblasti tanečního sportu. Při své práci s klienty se zaměřuje především na naplnění očekávání, potřebnost, užitečnost, praktičnost, efektivitu a maximální zapojení zúčastněných. Věří, že nejlépe se člověk učí prožitkem a jeho reflexí. Umí velmi dobře naslouchat a klást otázky, které jste si možná dříve nepoložili. Můžete tak posunout své hranice a získat nový pohled na situace, ve kterých se právě nacházíte, najít nové zdroje k řešení a novou energii. Je velmi tvůrčí a nesnáší nudu. Zaručuje vám, že ani vy se při práci s ní nudit nebudete. VZKAZ: Zjistěte, co v životě chcete. Rozhodněte se, co pro to uděláte a nikdy o sobě nepochybujte. Nedejte na řeči jiných. Jděte svou cestou, dělejte chyby, poučte se z nich a nikdy se nevzdávejte. Rozhodujte se, ale nebojte se své rozhodnutí změnit, když se změní situace. Zůstaňte na cestě. Vytrvalost je zbraní úspěšných. Tvořte svůj život a žijte jej naplno a spokojeně…