Jak účelně využíváte čas?

Program kurzu

Pochopíte podstatu Time managementu, lépe uchopíte sebe a spojíte pracovní a soukromý život do jednoho celku!

 

Určeno pro:

  • samostatně podnikající osoby, majitelé firem ve vedoucí roli
  • management

 
Školení probíhá poprvé ve spolupráci s BforB, a proto pro členy je cena kurzu 1.980,- s DPH!


Cíl školení:

Jak mít dost času
Jak neřešit zbytečnosti
Jak efektivně plánovat
Co je klíčem k řízení času

 

Obsah školení:

Oblast sebeřízení je důležitým prvkem v jakékoliv činnosti. Čím lépe lidé zvládají sebe, tím samostatněji jsou schopni pracovat či podnikat. Cílem následující přednášky je ozřejmit vztah mezi disciplínou na jedné straně a prožíváním života naplno na straně druhé. Protože není nic horšího, když se spojí disciplína /vědomí povinnosti/ s prací, kterou lidé nemají rádi. To nikdy nepřináší dlouhodobé výsledky. Naopak, pokud známe svoje „srdeční" záležitosti, a víme, že děláme to, co nás baví, pak tato vášeň přináší i peníze.

Jak mít dost času
Jak spojit život s prací
Tajemství time managementu
Moje poslání a moje hodnoty
Jak plánovat efektivně a s radostí

 

 

V ceně je zahrnut oběd i občerstvení.

Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, vystavíme vám při odebrání našich služeb potvrzení o náhradním plnění, čímž si můžete naše služby zlevnit až o téměř 63 000 Kč za rok.

Hlavní foto kurzu

Školit vás budou

Sladký Aleš

Sladký Aleš

Ing. Aleš Sladký působí jako kouč a lektor v oblasti obchodu B2B. Jeho 20ti letá praxe na vedoucích obchodních pozicích mu umožňuje čerpat poznatky zejména z praxe. Mimo to je stále aktivní jako poradce v oblasti zvyšování prodeje, pohybuje se v segmentu B2B firem. Pracoval např. jako obchodní ředitel společnosti EnerSys spol. s r.o., kde zodpovídal za obrat 300 mil. Kč v ČR a SR. Aktuálně pomáhá malým a středním firmám s obchodními procesy, trénuje obchodní dovednosti začátečníky i pokročilé a koučuje majitele a manažery firem. Je akreditovaný kouč. Je propagátorem win-win řešení, protože, jak sám podotýká - “pak obchody drží dlouho”.