Mozek - soukromý svět

Mozek
soukromý svět

Popis kurzu

Seminář……..vznikl na základě praktických zkušeností, které řešíme nejen v pracovním, ale i osobním životě. V tomto semináři jsou propojeny informace z oborů medicíny, psychologie, filozofie, koučování a především osobních zkušeností.
Na semináři se budeme zabývat rozvojem osobnosti, poodhalíme zajímavé částí mozku a propojíme je s našimi situacemi v životě i v pracovním nasazení. Nemalou součástí budou relaxační techniky nebo Mindfulness.

 

Program kurzu

Na zážitkovém semináři poodhalíme zajímavosti:

 

  • O mozku a jeho fungování.

  • Prozkoumáme emoce.

  • Pootevřeme okénko talentům.

  • Seznámíte se s technikami, které díky propojení informací mohou zapadnout do vašeho života nebo pracovního režimu.

  • Seznámíte se s technikou nejlepšího pořadí.

  • Ukážeme si relaxační a Mindfulness techniky.

Objednávka školení

Vybraný termín
20.08.2024
Místo konání

Prostějov
Prostějov (mapa)

Jak to bude probíhat?

Pro účastníky máme vždy připraven studijní materiál zpracovaný od lektora. V případě on-line školení zasíláme tyto studijní materiály v elektronické podobě, pokud je školení prezenční, připravíme podklady přímo na školení v papírové podobě.

Během školení můžete konzultovat vlastní případy, které potřebujete vyřešit, a to buď zasláním dotazu předem při zadávání objednávky nebo se můžete ptát lektora přímo v rámci školení.

U prezenčních školení je v ceně zahrnuto občerstvení s nápoji během školení a oběd.

Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, můžete u naší firmy čerpat na tuto službu náhradní plnění. Odebíráním služeb od naší firmy můžete ročně ušetřit víc než 106 000 Kč za každého zdravotně znevýhodněného člověka, kterého se vám  nepodařilo zaměstnat.  

Vyberte termín školení

Poslat dotaz na lektora

Objednávka školení

Vybraný termín
20.08.2024
Místo konání

Prostějov
Prostějov
Mapa

2 636,36 Kč
bez DPH
3 190,00 Kč s DPH

Školit vás budou

Kolářová Marcela

Kolářová Marcela

V současné době, kdy se svět neustále mění a vyvíjí, je důležitější než kdy jindy mít vedle sebe odborníka, který vám pomůže navigovat životními a profesními výzvami. Bc. Marcela Kolářová, lektorka, mentorka a koučka, se od roku 2021 věnuje právě tomu – pomáhá jednotlivcům všech věkových kategorií dosáhnout jejich plného potenciálu a překonat překážky na jejich cestě k úspěchu. S více než 17 lety praxe ve farmacii, medicíně a psychologii využívá své rozsáhlé znalosti a dovednosti k poskytování komplexní podpory svým klientům. Její akademické pozadí zahrnuje studium farmacie, jednooborovou psychologii a pedagogiku, což ji umožňuje spojit vědecký přístup s hlubokým porozuměním lidské psychiky. Nabízí širokou škálu služeb, které jsou přizpůsobeny potřebám jejích klientů. Pomáhá studentům s psychickým nastavením na zkoušky, podporuje vrcholové sportovce v jejich mentální přípravě a vytváří pro dospělé semináře a workshopy zaměřené na seberozvoj a soft skills. Kombinuje nejnovější poznatky o mozku a psychice s praktickými technikami, které účastníkům umožňují najít osobní přístup k řešení jejich výzev. Motto Bc. Kolářové, "Co o sobě víš, můžeš změnit," odráží její přesvědčení o neomezených možnostech osobního růstu a vývoje. Věří, že klíčem k úspěchu je sebepoznání a adaptace, a svým klientům pomáhá tuto cestu najít. Před „musíš to dělat tak a tak“ staví „přijď si na to, jak to udělat nejlépe s tvým nastavením“.