Prostor pro tebe

Prostor
pro tebe

Co vás na tomto kutrzu čeká?

Masternmind, tanec, imaginace, pohybové společenské hry, relax, odpočinek, sebepoznání uvolnění, povídání,...

 

 

Během jednoho dne si zažijete několik technik, které vám pomohou posunout se dál na vaší cestě za čímkoliv.

Dozvíte se o sobě to, co jste dosud nevěděli.

Navážete nová přátelství.

Znovu otevřete svou hravost a přirozenost.

Načerpáte novou energii.

Užijete si skvělý den se stejně naladěnými lidmi.

Objednávka školení

Není třeba volit termín, kurz je dlouhodobý.

 

 

Na programu tohoto setkání je:

Netradiční seznámení s ostatními účastníky

Objevení síly kruhu

Mastermindy na téma, které si společně zvolíme s Denisou

Imaginace s Bárou

Řízené, i neřízené tance s Šárkou

A další aktivity, které rozproudí vaše tělo, mysl i smysly

Co je mastermind?

Mastermind je technika řešení problémů za pomoci všech zúčastněných. Má nejsilnější dopad právě, když jsou zúčastnění aktéři různých profesí, různého věku a z různých krajin. Tato technika dokáže to, že vás i každého zúčastněného napadají myšlenky, které vás o samotě nikdy nenapadnou a díky těmto myšlenkám dokáže skupina vymyslet neuvěřitelná a často jednoduchá řešení různých problémů. Zažijete si na vlastní kůži sílu společného myšlení, kde je krásně vidět, že celá skupina je moudřejší než nejmoudřejší jedinec této skupiny a často je to díky pohledu někoho, od koho byste to vůbec nečekali.

Představte si, že máte k dispozici plnou pozornost 10 - 15ti lidí, kteří přemýšlí, jak vyřešit váš problém. Nápady a zpětné vazby, které dostanete, mohou i zásadně změnit směřování vašeho snažení.

 

 

Tato setkání se budou dít nepravidelně, podle poptávky, zpravidla druhou sobotu v měsíci.

Každé setkání bude jiné.

Cena uvedená v nákupním košíku je cena základní, pokud k nám jdete poprvé, zaplatíte jen cenu zaváděcí, která je o 500 Kč nižší, 1400 Kč. Do pole slevového kódu zadejte slovo poprvé.

Na setkání se také dozvíte o možnosti zakoupení výhodného předplatného.

 

 

Časová náročnost 8 hodin

Školit vás budou

Švecová Denisa

Švecová Denisa

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá jak vzděláváním pro obchodníky, manažery, personalisty a účetní, tak i vedením účetnictví malých a středně velkých firem. Pro tyto firmy zpracovává podnikatelské dotace. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, jejichž týmy mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Je certifikovaná koučka. Vede podnikatelské mastermindové skupiny, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského byznys klubu. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové. Absolvovala čtyřletý sebezkušenostní výcvik Rogerovské psychologie. Koučink s Denisou můžete mít v Prostějově, Olomouci, nebo on-line.

Svobodová Barbora

Svobodová Barbora

Jsem hlavně žena, která má ráda lidi a práci s nimi. Jsem milující matka a manželka. Práce s lidmi je mým posláním již od mládí. Cítím to tak, že jsem jen dočasným průvodcem pro lidi, kteří na sobě chtějí pracovat, probouzet v sobě vnitřní sílu, vyléčit si svá zranění a hluboko zapsané vzorce, které jim nevyhovují. Jjsem tu pro ty, kteří se chtějí zbavit strachů, vzteku, nejistot… Přibližně 8 let pracuji aktivně s automatickou kresbou, která mě nepřestává fascinovat. Po čase praxe se u mě rozvinulo i automatické psaní a práce s kyvadlem. Nejedná se o to nakreslit dokonalý obrázek. Je to především práce s energií. Kreslíte skrze vnitřní moudrost, intuici, kterou v sobě v kombinaci s kresbou a meditací probudíte. Mám certifikaci pro praktikování kraniosakrální terapie, také jsem certifikovaný kouč. Koučink Olomouc, nebo on-line

Mgr. Černá Šárka

Mgr. Černá Šárka

Jsem člověk milující život, přírodu, lidi, krásu, hudbu a tanec. Také jsem absolvent Přírodovědecké fakulty v oboru biologie,tělesná výchova. Velkou část života jsem pracovala ve státní ochraně přírody. Vzhledem k mému zájmu o rozvoj osobnosti a lidské společnosti, absolvovala jsem různé kurzy pracující se změnou vědomí a přístupu k životu. Jsem přesvědčená, že nejdůležitější je mít radost ze života, tak se také snažím radost a lásku kolem sebe šířit.