Restartem k načerpání energie

Restartem k načerpání energie

Program kurzu

Mnohdy si člověk neudělá čas sám na sebe, na přemýšlení o tom, co vlastně každý den dělá a jestli opravdu dělá to, co chce. Ve víru každodenního života se nezastavíme a ze setrvačnosti žijeme ze dne na den. Cítíme možná někde uvnitř, že bychom od života chtěli něco víc, ale nevíme, co... nebo jak to udělat...

Na tomto kurzu se na chvíli zastavíte a uděláte si inventuru vlastního života. Budeme se věnovat objevování toho, po čem toužíte, co chcete získat nebo čeho se třeba chcete zbavit, kým se chcete stát či co chcete zažít. Strávíte užitečný čas sám se sebou a spolu s ostatními "objevovateli". Dopřejete si luxus času sám na sebe.

Odnesete si s sebou vaši vizi roku 2019 skutečně zhmotněnou - tzv. vision board a akční plán prvních kroků - přípravu pro realizaci vašich cílů.

Objevíte v sobě zdroje a novou energii pro to, abyste skutečně začali realizovat to, o čem zatím možná jen sníte nebo to odkládáte a čekáte na "vhodnou" dobu.

 

 

V ceně je zahrnut oběd i občerstvení.
Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, vystavíme vám při odebrání našich služeb potvrzení o náhradním plnění, čímž si můžete naše služby zlevnit až o téměř 63 000 Kč za rok.

Hlavní foto kurzu
Úroveň kurzu 1 – Základní
Časová náročnost 6 hodin

Školit vás budou

Ing. Hana Fialová

Ing. Hana Fialová

Jako lektor, trenér, mentor, facilitátor a kouč sama vytváří a realizuje semináře, workshopy, kurzy či individuální rozvoj pro pracovníky různých profesí i pozic. Od technických, administrativních až po manažerské pozice. Ve firmách strojírenských, obchodních, personálních či finančních. Pracuje i jako soukromý kouč. Zaměřuje se především na osobnostní rozvoj a to v oblasti sebepoznání a sebeobjevování, efektivní, respektující a profesionální komunikace, efektivního využití „životního“ času, vedení lidí a týmů. Jejím životním koníčkem je také tanec, kterému se sama věnuje a zároveň působí jako mentální kouč v oblasti tanečního sportu. Při své práci s klienty se zaměřuje především na naplnění očekávání, potřebnost, užitečnost, praktičnost, efektivitu a maximální zapojení zúčastněných. Věří, že nejlépe se člověk učí prožitkem a jeho reflexí. Umí velmi dobře naslouchat a klást otázky, které jste si možná dříve nepoložili. Můžete tak posunout své hranice a získat nový pohled na situace, ve kterých se právě nacházíte, najít nové zdroje k řešení a novou energii. Je velmi tvůrčí a nesnáší nudu. Zaručuje vám, že ani vy se při práci s ní nudit nebudete. VZKAZ: Zjistěte, co v životě chcete. Rozhodněte se, co pro to uděláte a nikdy o sobě nepochybujte. Nedejte na řeči jiných. Jděte svou cestou, dělejte chyby, poučte se z nich a nikdy se nevzdávejte. Rozhodujte se, ale nebojte se své rozhodnutí změnit, když se změní situace. Zůstaňte na cestě. Vytrvalost je zbraní úspěšných. Tvořte svůj život a žijte jej naplno a spokojeně…