Sebevědomí - jak věřit sobě a svým schopnostem

Program kurzu

Sebevědomí


Úroveň sebevědomí ovlivňuje všechny oblasti lidského života.

Sebevědomí určuje, do jaké míry si uvědomujeme své vlastní možnosti, schopnosti a rezervy, jak se hodnotíme a do jaké míry věříme ve svou schopnost obstát v životních situacích. S tím vším souvisí, zda si vážíme sami sebe.

Bojíte se vlastních chyb?

Myslíte, že nemáte dostatečné znalosti pro svou práci?

Máte strach, že vás jiní odsoudí?

Bojíte se o práci?

Bojíte se, že přijdete o svého partnera?

Co je to sebevědomí a k čemu je dobré v životě člověka?

Odkud se bere?

Jaký je rozdíl mezi sebevědomím a sebedůvěrou?

Co je sebevědomí zdravé a nezdravé a jak to rozpoznat?

Kdo a co má vliv na naše sebevědomí?

Zajímají Vás tyto otázky, a tak nějak tušíte, že je to vaše téma? Připojte se k nám. Strávíme zajímavý den sebepoznáváním. Poznáváním toho, jak vy sami na tom jste se sebevědomím a jak jej objevit.

Ing. Hana Fialová

* Získáte vědomí sebe sama v oblastech, kde cítíte, že ztrácíte půdu pod nohama.

* Seminář bude zážitkový hravý a praktický.

* Zpracujete si svá vlastní témata.

* Zjistíte, jak na tom jste a odejdete s praktickým návodem, jak na sobě dál pracovat.

* Vaše sebevědomí a sebedůvěru budete mít ve vlastních rukou a už nikomu nikdy nedovolíte vám na ně sáhnout.


Budeme pracovat na velmi logické a pragmatické úrovni, využívat nejnovějších poznatků z moderní psychologie, které využívají vrcholoví sportovci, manažeři i podnikatelé.

Upozornění!

Po absolvování tohoto semináře se vám může stát, že se stanete sebe-vědomými.

:) :) :)

 

   

Úroveň kurzu 1 – Základní

Školit vás budou

Ing. Fialová Hana

Ing. Fialová Hana

Jako lektor, trenér, mentor, facilitátor a kouč sama vytváří a realizuje semináře, workshopy, kurzy či individuální rozvoj pro pracovníky různých profesí i pozic. Od technických, administrativních až po manažerské pozice. Ve firmách strojírenských, obchodních, personálních či finančních. Pracuje i jako soukromý kouč. Zaměřuje se především na osobnostní rozvoj a to v oblasti sebepoznání a sebeobjevování, efektivní, respektující a profesionální komunikace, efektivního využití „životního“ času, vedení lidí a týmů. Jejím životním koníčkem je také tanec, kterému se sama věnuje a zároveň působí jako mentální kouč v oblasti tanečního sportu. Při své práci s klienty se zaměřuje především na naplnění očekávání, potřebnost, užitečnost, praktičnost, efektivitu a maximální zapojení zúčastněných. Věří, že nejlépe se člověk učí prožitkem a jeho reflexí. Umí velmi dobře naslouchat a klást otázky, které jste si možná dříve nepoložili. Můžete tak posunout své hranice a získat nový pohled na situace, ve kterých se právě nacházíte, najít nové zdroje k řešení a novou energii. Je velmi tvůrčí a nesnáší nudu. Zaručuje vám, že ani vy se při práci s ní nudit nebudete. VZKAZ: Zjistěte, co v životě chcete. Rozhodněte se, co pro to uděláte a nikdy o sobě nepochybujte. Nedejte na řeči jiných. Jděte svou cestou, dělejte chyby, poučte se z nich a nikdy se nevzdávejte. Rozhodujte se, ale nebojte se své rozhodnutí změnit, když se změní situace. Zůstaňte na cestě. Vytrvalost je zbraní úspěšných. Tvořte svůj život a žijte jej naplno a spokojeně…