Stres Management

Stres managementStres – nebuďte jeho špatným sluhou a staňte se jeho dobrým pánem!

Když se řekne stres, obvykle si jej lidé spojí s něčím negativním.

Cílem tohoto semináře je seznámit se s tím, co stres znamená a co konkrétně znamená pro nás.

Naučíme se, jak s ním zacházet a vycházet tak abychom uměli využívat jeho přednosti a oslabili jeho možné negativní účinky.

Prakticky si vyzkoušíte některé psychohygienické a antistresové techniky v praxi tak abyste je mohli zařadit do svého pravidelného denního režimu.


Obsah:


Co je stres a co znamená konkrétně pro nás - ohrožuje mne stres nebo je to můj dobrý přítel?

Stadia stresu - vliv stresu na naše zdraví

Projevy stresu (v myšlení, v emocích, v chování, v těle)

Jak se naučit rozeznávat tyto příznaky stresu

Stresové faktory ovlivňující naše pracovní nasazení a radost z práce

Syndrom vyhoření (faktory, příznaky, prevence)

Příčiny stresu

Prevence – jak stresu předcházet

Sebeřízení a zvládání stresu při práci

Jak odstraňovat následky působení stresu – relaxační a jiné techniky

Inventura času – jak najít rovnováhu mezi prací, rodinou a vlastními zálibami

Jak se vyhnout vyhoření

 


Antistresové techniky v praxi 

Stresová reakce nám byla dána, aby chránila naše životy a pomáhala nám zvládnout náročné akce. Co se tedy vymklo, že díky stresu můžeme i onemocnět? Cesta je pochopit, k čemu nám stres slouží a udělat si z něj funkčního pomocníka. Pochopit, jak žít abychom ho neměli přespříliš a co dělat, když se nám stres vymkne s rukou, už ho nezvládáme a obrátí se proti nám. To všechno prakticky a zábavně.

 

 

 

V ceně je zahrnut oběd i občerstvení.
Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, vystavíme vám při odebrání našich služeb potvrzení o náhradním plnění, čímž si můžete naše služby zlevnit až o téměř 63 000 Kč za rok.

Objednávka školení

Není třeba volit termín, kurz je dlouhodobý.

Je nám líto, ale není dostupný žádný termín.

Stres Management

Školit vás budou

Ing. Fialová Hana

Ing. Fialová Hana

Jako lektor, trenér, mentor, facilitátor a kouč sama vytváří a realizuje semináře, workshopy, kurzy či individuální rozvoj pro pracovníky různých profesí i pozic. Od technických, administrativních až po manažerské pozice. Ve firmách strojírenských, obchodních, personálních či finančních. Pracuje i jako soukromý kouč. Zaměřuje se především na osobnostní rozvoj a to v oblasti sebepoznání a sebeobjevování, efektivní, respektující a profesionální komunikace, efektivního využití „životního“ času, vedení lidí a týmů. Jejím životním koníčkem je také tanec, kterému se sama věnuje a zároveň působí jako mentální kouč v oblasti tanečního sportu. Při své práci s klienty se zaměřuje především na naplnění očekávání, potřebnost, užitečnost, praktičnost, efektivitu a maximální zapojení zúčastněných. Věří, že nejlépe se člověk učí prožitkem a jeho reflexí. Umí velmi dobře naslouchat a klást otázky, které jste si možná dříve nepoložili. Můžete tak posunout své hranice a získat nový pohled na situace, ve kterých se právě nacházíte, najít nové zdroje k řešení a novou energii. Je velmi tvůrčí a nesnáší nudu. Zaručuje vám, že ani vy se při práci s ní nudit nebudete. VZKAZ: Zjistěte, co v životě chcete. Rozhodněte se, co pro to uděláte a nikdy o sobě nepochybujte. Nedejte na řeči jiných. Jděte svou cestou, dělejte chyby, poučte se z nich a nikdy se nevzdávejte. Rozhodujte se, ale nebojte se své rozhodnutí změnit, když se změní situace. Zůstaňte na cestě. Vytrvalost je zbraní úspěšných. Tvořte svůj život a žijte jej naplno a spokojeně…

Galerie

Související kurzy