Vietnam s Denisou

Vietnam
s Denisou

 

Unikátní program určen pro milovníky aktivního cestování.

Součástí cesty je školení zaměřené na tebe.

 

 

 

VIETNAM je nejvýchodnější zemí Indočínského poloostrova. Se svými více jak 90 miliony obyvateli je 13. nejlidnatější zemí na světě. Vietnam uchvacuje nádhernou scenérií, pestrou přírodou, kulturními památkami a výbornou kuchyní. Má 300 km dlouhé pobřeží  s rozmanitými plážemi. S produkcí 39 milionů tun rýže ročně se řadí na páté místo největších světových producentů (po Číně, Indii, Indonésii a Bangladéši). I historie Vietnamu je velice pestrá. Stát získal nezávislost na Čínském Impériu  v 10. století . Poté mu vládly významné Vietnamské královské  dynastie až do poloviny 19.století, kdy Indočínský poloostrov zkolonizovali  Francouzi. Nad Francouzi  Vietnamci vyhráli v 1. Indočínské válce po japonské okupaci v roce 1940 a v roce 1954 se stal stát nezávislý. Poté se země rozdělila na dva znepřátelené státy – Severní a Jižní Vietnam, jejichž konflikt vyústil ve Vietnamskou válku vedenou mezi Severem spojeným s Vietkongem a Jihem spojeným s Americkou armádou. Válka byla ukončena v roce 1975 vítězstvím Severu. Od té doby je Vietnam veden Komunistickou vládou.

Objednávka školení

Vybraný termín
08.11.2023 - 20.11.2023 16:05 - 06:15
Místo konání

Vietnam Hanoj (mapa)

1.den

Odpoledne odlet z Prahy přes Doha nebo Istanbul do Hanoje.

2.den

Odpoledne přílet do Hanoje. Transfer do hotelu v centru Hanoje, ubytování.

Před večeří zahájení semináře

Večer procházka typickými uličkami starého centra.

3.den

Dopoledne okružní jízda s prohlídkou nejvýznamnějších míst Hanoje - Ho Chi Minh mauzoleum, Prezidentský palác a zahrada s domkem Ho Chi Minha, Pagoda na jednom sloupu.
Poté nejvýznamnější památka Chrám literatury. Volno na oběd a po poledni přejezd k jezeru West Lake a návštěva Pagody Tran Quoc.
Odpoledne ukončení prohlídky města u jezera Hoan Kiem s návštěvou chrámu Ngoc Son a poté projížďka starým městem na rikších.


Večer posezení v pouličních hospůdkách starého města s neopakovatelnou atmosférou, kde bude pokračovat náš seminář.

4.den

Po snídani odjezd z Hanoje do zátoky Halong Bay. Po poledni nalodění na loď, ubytování, oběd na lodi, odpoledne plavba oblastí ostrovů Halong Bay s návštěvou jednoho z ostrovů k prohlídce zdejší jeskyně a zastávka na dalším ostrově s možností výšlapu na vyhlídku nebo koupáním na zdejší pláži. Večeře na lodi. (V případě nepříznivého počasí si lodní společnost vyhrazuje právo zrušit nocleh na lodi a vrátit se do přístavu na ubytování v hotelu).

5.den

Ráno cvičení tai chi na palubě lodi, snídaně a po snídani projížďka na loďkách okolo ostrova. Poté plavba mezi ostrovy s brzkým obědem a před polednem návrat do přístavu.
Odpoledne transfer do Hanoje, ubytování v hotelu a volno k nákupům, posezením a procházkám kolem jezera a ve starém městě.

Večer pokračování semináře

6.den

Ráno transfer na letiště a odlet z Hanoje do Danangu, po příletu transfer do Mramorových hor a procházka touto oblastí s množstvím pagod, jeskyní a krásnými výhledy.
Odpoledne transfer na ubytování do hotelu u pobřeží u města Hoi An.

Večer pokračování semináře

7.den

Volný den v hotelu, možnost koupání na pláži,

odpoledne pokračování semináře


8.den

Dopoledne výlet k návštěvě pohádkového města HoiAn s kupeckými domy a shromažďovacími síněmi ze 17.-18. století, prohlídka tržnice se zdejšími produkty, volno k procházkám a nákupům.

odpoledne pokračování semináře


9.den

Dopoledne volno, koupání na pláži.

odpoledne pokračování semináře

Během pobytu možnost fakultativních výletů - město Danang, My Son areál věží z období Chamské říše (Unesco), Bana Hills (areál v horách se slavným Golden Bridge) aj.


10.den

Dopoledne pokračování semináře na pláži.

Odpoledne transfer na letiště a odlet z Danangu do Saigonu, transfer do hotelu, ubytování.

11.den

Po snídani odjezd do delty řeky Mekong. Plavba lodí povodím Mekongu se zastávkami na ostrovech, kde můžeme pozorovat zdejší život a výrobu typických produktů.
Ochutnávka tropického ovoce, výrobků z medu, kokosu. Po projížďce povodím řeky zastávka na oběd, kde ochutnáme místní speciality.
Po obědě návrat zpět do Saigonu na ubytování.

Odpoledne ukončení semináře

Podvečerní procházka centrem Saigonu - katedrála, budova pošty, opera, pěší zóna a kolem řeky.

12.den

Dopoledne návštěva blízké tržnice, poté prohlídka Prezidentského paláce a volno k nákupům a individuálním procházkám.
Odpoledne transfer na letiště a večer odlet ze Saigonu přes Doha nebo Istanbul.

13.den

Přílet do Prahy

 


Popis aktivit s Denisou

V rámci programu, který vždy přizpůsobuji skupině, která se na školení sejde, můžete očekávat, že každému z vás věnuji maximální čas, který budete ode mě potřebovat. Technika které použijeme se budou odvíjet od vaší statečnosti. Můžeme se držet jen realistiských technik, ale můžeme se pustit i do mentální práce. Některé aktivity budeme dělat společně, jiné v soukromí jedem na jednoho. Miluji konstelace, dokáží vyřešit téměř všechno.

Co je networking?

Skupinová práce lidí, pracujících na společném úkolu. Cílem je buď vyřešit problém jednotlivce, nebo problém celé skupiny. Případně objevit talenty o kterých jste doposud nevěděli.

Co je mentoring?

V případě že jsem na problém, který řešíte větší odborník než vy, mohu vás navést na správnou cestu, myšlenku, pomoct vám vyřešit problém. Mohu se na váš problém podívat jinýma očima.

Co je koučink?

Na každou naši otázku však víme nejlépe odpovědi my sami, jen si je neumíme sami najít. Pomocí šikovných otázek vám pomohu tyto odpovědi nejen najít, ale i nastavit plán podle kterého můžete napravit to, co si přejete ve svém životě změnit.

Co jsou konstelace?

U systemických konstelací je důležitý celý systém, tedy každý komponent tohoto systému, jeho rozložení, funkčnost každého jednotlivého článku. Když jeden nepracuje, celý systém se hroutí. Ať už jde o systém jako je rodina, nebo třeba pracoviště, případně celá firma.

pomocí konstelací se podíváme hluboko do sebe.

Jak to bude probíhat?

Ty položíš svou otázku, něco, co potřebuješ vědět, vyřešit, pochopit, nebo napravit a pak už se budeš jen dívat. Ostatní zúčastnění ti budou pomocí pocitů a vlastních vjemů přehrávat příběh, který ti podá vysvětlení, řešení, pochopení a nastaví tak léčebný proces.

 

CENA ZAHRNUJE

Leteckou přepravu z Prahy do Vietnamu a zpět, vč. všech tax a odbaveného zavazadla
2x vnitrostátní let ve Vietnamu vč. tax a odbaveného zavazadla
všechny transfery letiště/hotel/letiště
výlety dle programu
9x nocleh ve 3-4* hotelech
1x nocleh na lodi v Halong Bay
10x snídaně, 1x večeře, 3x oběd
česky mluvícího průvodce po celou dobu zájezdu
služby místních anglicky mluvících průvodců

Program s Denisou Švecovou

Zákonné pojištění CK

 

CENA NEZAHRNUJE

Cestovní pojištění - nabízíme kompletní cestovní pojištění ERV Evropské cestovní pojištění za 2.023 Kč
Víza do Vietnamu - 1.000 Kč (zajistíme na základě zaslaných kopií pasu a fotografie)
Vstupy dle programu - cca 40 USD
Spropitné pro místní průvodce a řidiče - cca 40 USD

 

Doporučujeme kapesné na stravu cca 300 Kč / den, budeme se většinou stravovat společně v rámci cestování a výletů v místních restauracích, kde je výborné a levné jídlo.

Vyberte termín školení

Poslat dotaz na lektora

Objednávka školení

Vybraný termín
08.11.2023 - 20.11.2023 16:05 - 06:15
Místo konání

Vietnam Hanoj
Mapa

72 900,00 Kč
Koncová cena
Úroveň kurzu 1 – Základní

Školit vás budou

Švecová Denisa

Švecová Denisa

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá jak vzděláváním pro obchodníky, manažery, personalisty a účetní, tak i vedením účetnictví malých a středně velkých firem. Pro tyto firmy zpracovává podnikatelské dotace. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, jejichž týmy mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Je certifikovaná koučka. Vede podnikatelské mastermindové skupiny, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského byznys klubu. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové. Absolvovala čtyřletý sebezkušenostní výcvik Rogerovské psychologie. Koučink s Denisou můžete mít v Prostějově, Olomouci, nebo on-line.