Vylaďte si psychosomatiku

Přemýšlíte někdy nad svým zdravím? Vleklými potížemi neurčitého druhu? Opakujícími se drobnými nemocemi? Jak nás ovlivňuje každodenní shon a stres? Všimli jste si, jak moc je naše duševní pohoda spojena s řečí našeho těla? Často zapomínáme, že jsme to především my, kdo má pečovat o svou tělesnou a duševní rovnováhu, a teprve pak by měli ke slovu přicházet další pomocníci - zdravotníci, lékaři, instruktoři, léčitelé či maséři. Víte, čím si můžeme sami pomáhat ke zdraví a k prevenci vzniku zdravotních obtíží? Jak mít svůj život více ve svých rukou?

Klub podnikavých žen pro vás připravil v sobotu 12. května 2018 od 09:00 do 16:30 hodin v Kubusu na Plumovské ulici, celodenní kurz, kde si můžete vyzkoušet zdravotní cvičení čchi kung. Zjistíte, které nemoci jsou psychosomatické, jak psychosomatiku ovlivňuje strava a také jednoduché postupy pro její vyladění. Dále procvičíme techniky pro duševní restart a mnoho dalšího. Celý program součástí vstupenky.

Účastníci kurzu dostanou originální DVD se cviky a skripta. Ochutnají také některé netradiční zajímavé potraviny, které umí udržet v kondici. Dozví se o důležitosti střevních bakterií jako prevenci proti vzniku deprese.
Vzhledem k omezené kapacitě je možné vstupenky zakoupit pouze v předprodeji po předchozím telefonním kontaktu 724 158 028 s paní Denisou Švecovou (Aldekon). Vstupné je 1790 Kč/osobu, při koupi 2 vstupenek je cena 2990 Kč za obě.

Lektorem kurzu je Mgr. Robert Stuchlík, který vede kurzy zdravotní tělesné výchovy a jógy od roku 1993. Je certifikovaným instruktorem Zhineng Qigong Level 1, spoluautorem knížky Jóga-jak si vybrat tu pravou (Grada 2008). Orientální zdravotní cvičení studoval i v klášterní lékařské škole Wat Po (Thajsko, Bangkok), umění meditace dva měsíce na Srí Lance. Do podnikové sféry zavádí komplexní strategie zvládání stresu na pracovišti a tzv. somatické koučování, protože je certifikovaným somatickým koučem. Věří v inteligenci těla a sílu sebeúzdravných procesů. Mezi jeho populární semináře patří téma „Jak se bránit energetickým upírům ve firmě, aneb jak nebýt sám sobě upírem..". Na tématu vitality a energetického restartu spolupracuje třeba se společnostmi Mountfield, Český Aeroholding, ČSOB, Ness.
www.stresperti.cz
www.trener.info

Zdraví, vitalita a duševní svěžest by měly být prioritou každého z nás. Zkusme na tom zapracovat! Těší se na Vás Klub podnikavých žen Prostějov pod záštitou firmy Aldekon.

Hlavní foto kurzu

Školit vás budou

Mgr. Stuchlík Robert

Mgr. Stuchlík Robert

Mgr. Robert Stuchlík - psychoterapeut, kouč od roku 1998. Řádný člen České asociace pro psychoterapii. Doporučený terapeut VZP. Věnuje se tématům motivace, konfliktů v týmu, firemní vize, komunikace, prevence vyhoření a psychosomatiky. Autor populárně naučných knih Tým snů (Grada 2008), Akta X, Jóga-která je ta pravá. Víc na www.e-psychoterapie.cz Koučink Praha, nebo on-line