Mámo, táto, neseďte doma

Ne, to není pobídka k tomu, abyste vyrazili ven se projít nebo na kolo. Jedná se o název velmi oblíbeného dotačního programu. Mezi firmami i uchazeči o něj raketově roste zájem, a tak nemeškejte a využijte ho také.

O co jde?

Cílem tohoto programu je úspěšně začlenit na trhu práce rodiče dětí ve věku do 15 let, kteří se v důsledku například rodičovské dovolené dostali na Úřad práce.

Zaměstnat takovou maminku nebo tatínka můžete právě vy. Za vytvoření tzv. společensky účelného vyhrazeného pracovního místa vás čeká celoroční podpora na mzdu na tyto zaměstnance, a to bez dalších závazků pro vás a vaši firmu.

Výše  podpory se odvíjí dle mzdy obvyklé pro danou pracovní pozici.

Není zodpovědnějšího a spolehlivějšího zaměstnance, než máma nebo táta od dětí, kteří dostanou šanci uplatnit se v odpovídající pracovní roli. 

 

Rádi vám řekneme víc

Pokud vás možnost získat tímto způsobem dotaci z Úřadu práce na mzdu rodičů dětí ve vaší firmě zaujala, ozvěte se nám. Poradit vám také můžeme, jak získat dotaci až 60 000 Kč na praxi studentů nebo dotaci až 15 000 Kč měsíčně na zaměstnání absolventů

Volejte: +420 792 310 639, +420 734 607 183, +420 724 158 028

nebo pište na: dotace@aldekon.cz

5 triků, díky nimž vám dotace již neuniknou

S vyřizováním a administrací dotací máme mnohaleté zkušenosti a díky tomu víme, co dělat, aby vaše šance na získání požadované dotace byly co nejvyšší.

PŘEČÍST 5 TRIKŮ >>

 

Uvnitř najdete také dárek od nás v podobě kalendáře dotací zdarma