Thajsko - Neobyčejná cesta sebepoznání

Thajsko
Neobyčejná cesta sebepoznání

Program kurzu

Nabídka unikátní cesty, jež je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků v Thajsku s imaginacemi, relaxací a konstelacemi, s cílem pochopit sebe a svůj vlastní potenciál.

 

Proč se zúčastnit právě tohoto semináře?

  • Sebepoznání vám mnohdy i zásadně změní směřování vašeho snažení k lepšímu, ať už v byznyse, nebo osobním životě.
  • Zapomenete na standardní životní tempo plné spěchu a stresu.
  • Doplníte si zde tolik energie, že z ní budete moci čerpat řadu následujících měsíců.
  • Prožijeme společně 14 krásných dnů, které vám zpestřím imaginacemi a konstelacemi pro každého z vás.
  • Nejen, že se z cesty vrátíte odpočatí a nabití energií, ale odvezete si jedinečný neopakovatelný zážitek, který je závislý na každém členovi skupiny i na vás samotných.
Foto kurzu

Pomocí imaginací se dostáváte blíže k vlastnímu sebepoznání. Lépe porozumíte tomu, co se ve vás děje. Imaginace je velice příjemná a mnozí lidé ji praktikují pravidelně. Může vám pomáhat zodpovědět vaše otázky.

Postavit si vlastní konstelaci je zážitek. Já vás tímto procesem provedu. Pomocí konstelací se podíváte na situace ve svém životě, kterým zatím třeba nerozumíte. Konstelace vám podá vysvětlení.

Proč právě konstelace dávají odpovědi na naše otázky? Všechny odpovědi na naše otázky umíme nejlépe zodpovědět právě my sami, jen nevíme jak na to, jak je ze sebe dostat, neuvědomujeme si to. Díky pohledu na svou situaci z venku, jako divák, máme možnost podívat se úplně z jiného úhlu a tento jiný úhel nám pomáhá najít u sebe, pro sebe, své správné odpovědi.

U systemických konstelací je důležitý celý systém, tedy každý komponent tohoto systému, jeho rozložení, funkčnost každého jednotlivého článku. Když jeden nepracuje, celý systém se hroutí. Ať už jde o systém jako je rodina, nebo třeba pracoviště, případně celá firma.

Proč právě Thajsko?

Protože je to země s nádhernými plážemi, chrámy, přírodními rezervacemi a skvělým jídlem. Na některých místech, která navštívíme, se bude cítit jako byste plavali přímo v akváriu. Vládne zde věčné léto. Časový posun 5 hodin zajistí, že Vás nebudou během hlavního programu shánět kolegové z práce. Thajsko, kdysi Siam, leží na poloostrově Zadní Indie.

CENA 39.000 Kč zahrnuje:


Veškerý program s Denisou

Letenka Praga Bangkok a zpět

Transfér z letiště na Koh Samui a zpět

2 celodenní výlety s průvodcem po nejúchvatnějších místech, koupání, thajská masáž

11 dní ubytování ve 3* hotelu s bazénem 3 minuty od nejkrásnější pláže ostrova

ubytování 1 noc v hotelu s bazénem v blízkosti letiště a plovoucích trhů, dvou denní volný program v Bangkoku

Zajištění zázemí cestovní kanceláří "Thajskolevně"

 

Z důvodů kovidové pandemie je CK Thajskolevně, na přechodný čas cestovní agenturou, v okamžiku zahájení cesty však již bude zase cestovní kanceláří s řádným pojištěním proti úpadku.

http://thajskolevne.cz/

 

 

CENA NEZAHRNUJE
  • Soukromé cestovní pojištění
  • Pojištění proti stornu zájezdu
  • Povinné testování

Doporučené kapesné je cca 450 Kč na den

Školit vás budou

Švecová Denisa

Švecová Denisa

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá jak vzděláváním pro obchodníky, manažery, personalisty a účetní, tak i vedením účetnictví malých a středně velkých firem. Pro tyto firmy zpracovává podnikatelské dotace. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, jejichž týmy mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Je koučka. Vede mastermindové skupiny začínajících podnikatelek, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského byznys klubu. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové. Absolvovala čtyřletý sebezkušenostní výcvik Rogerovské psychologie. Koučink Prostějov, nebo on-line