Thajsko - Neobyčejná cesta sebepoznání

Thajsko
Neobyčejná cesta sebepoznání

Program kurzu

Nabídka unikátní cesty, jež je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků v Thajsku s imaginacemi, relaxací a konstelacemi, s cílem pochopit sebe a svůj vlastní potenciál.

 

Proč se zúčastnit právě tohoto semináře?

  • Sebepoznání vám mnohdy i zásadně změní směřování vašeho snažení k lepšímu, ať už v byznyse, nebo osobním životě.
  • Zapomenete na standardní životní tempo plné spěchu a stresu.
  • Doplníte si zde tolik energie, že z ní budete moci čerpat řadu následujících měsíců.
  • Prožijeme společně 15 krásných dnů, které vám zpestřím imaginacemi a konstelacemi pro každého z vás.
  • Nejen, že se z cesty vrátíte odpočatí a nabití energií, ale odvezete si jedinečný neopakovatelný zážitek, který je závislý na každém členovi skupiny i na vás samotných.
Foto kurzu

Pomocí imaginací se dostáváte blíže k vlastnímu sebepoznání. Lépe porozumíte tomu, co se ve vás děje. Imaginace je velice příjemná a mnozí lidé ji praktikují pravidelně. Může vám pomáhat zodpovědět vaše otázky.

Postavit si vlastní konstelaci je zážitek. Já vás tímto procesem provedu. Pomocí konstelací se podíváte na situace ve svém životě, kterým zatím třeba nerozumíte. Konstelace vám podá vysvětlení.

Proč právě konstelace dávají odpovědi na naše otázky? Všechny odpovědi na naše otázky umíme nejlépe zodpovědět právě my sami, jen nevíme jak na to, jak je ze sebe dostat, neuvědomujeme si to. Díky pohledu na svou situaci z venku, jako divák, máme možnost podívat se úplně z jiného úhlu a tento jiný úhel nám pomáhá najít u sebe, pro sebe, své správné odpovědi.

U systemických konstelací je důležitý celý systém, tedy každý komponent tohoto systému, jeho rozložení, funkčnost každého jednotlivého článku. Když jeden nepracuje, celý systém se hroutí. Ať už jde o systém jako je rodina, nebo třeba pracoviště, případně celá firma.

Proč právě Thajsko?

Protože je to země s nádhernými plážemi, chrámy, přírodními rezervacemi a skvělým jídlem. Na některých místech, která navštívíme, se bude cítit jako byste plavali přímo v akváriu. Vládne zde věčné léto. Časový posun 7 hodin zajistí, že Vás nebudou během hlavního programu shánět kolegové z práce. Thajsko, kdysi Siam, leží na poloostrově Zadní Indie.

Destinace

Vzhledem k nepředvídatelné situaci, kterou nám způsobil záhadný virus, není dosud jisté kdy přesně a kam poletíme.

Varianta první je:

Letíme 30.7. do Thajska přesně podle původního plánu. Celý seminář zůstane nedotčen, naopak, si myslím, že budeme moci jít ještě více do hloubky, než jsme původně plánovali. Nejisté jsou však plánované výlety. Ihned po otevření hranic budeme sledovat, jak se k turistům chovají, jestli musí dodržovat karanténu v místě pobytu, nebo jestli se budou chovat tak aby se nám tam chtělo letět.

Varianta druhá je:

Letíme 30.7. na Mauricius. Celý seminář také zůstane nedotčen, budeme moci jít ještě více do hloubky, než jsme původně plánovali. Počítám, že pokud poletíme sem, tak právě proto, že nám bude povolen i pohyb po Mauriciu.

Varianta třetí je:

Letíme 30.7. na Filipíny, které už dnes inzerují otevření pro turisty 15.7. Celý seminář také zůstane nedotčen, budeme moci jít ještě více do hloubky, než jsme původně plánovali. Počítám, že pokud poletíme sem, tak právě proto, že Filipíny budou vstřícnější k turistům než výše uvedené destinace.

 

Každopádně celá naše skupina chce za každou cenu absolvovat jednu z těchto variant nejpozději do konce srpna.

V tento okamžik je nás 9, kteří mají seminář již zaplacený a další 3 lidé, čekají na to, jak se situace vyvine, aby Cestovní kancelář mohla přijmout i jejich objednávky.

CENA 38.900 Kč

CENA NEZAHRNUJE
  • Soukromé cestovní pojištění
  • Pojištění proti stornu zájezdu

Doporučené kapesné je cca 450 Kč na den

Školit vás budou

Denisa Švecová

Denisa Švecová

Je majitelka firmy AldEkon, která se zabývá vzděláváním pro obchodníky a manažery, personalisty a účetní, vedením účetnictví malých a středně velkých firem a zpracovávání podnikatelských dotací. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, které mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Vede mastermindové skupiny začínajících podnikatelek, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského klubu BforB. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové – zakladatelky klubu Moudrého podnikání žen a majitelky firmy Expertis v Praze.